174 Skoč pro muší sádlo!

2. květen 2013 | 18.34 |

174       Skoč pro muší sádlo!

Takový byl apríl před sto lety. Ale nad sto let starými novinami Jim (tehdejším čtenářům) mrzl úsměv na rtech. Samé vraždy, sebevraždy či únosy dětí. Dnes doba zrůžověla. A nic takového se už neděje. Dnes jen prachy trochu přetlučou všechno palicema. Všechno a všechny. Jak zpíval PRAŽSKÝ VÝBĚR:

Prachy, jenom prachy, nečekají

Jen po nich sáhneš

A už Tě mají

Šaháme všichni, a tak nás všechny mají. Někdo šahá na hodně,  někdo na málo a někdo na hovno. První dělá hovno, druhý všechno možné a třetí někdy také.

Když jsem ještě nočníkoval, tak jsem ve středu, v 16:47, na něm trůnil už od oběda. Po dalších dvou hodinách už to začalo být mamče trochu podezřelé a jala se zjistit stav zápasu. Vedl jsem tenkrát 17:0 a podařilo se mi sestavit DOCELA krásného jezevčíka. Jen ocásek mu stále nedržel, proto jsem trůnil tak dlouho. Nakonec jsem se na to vysral a šel jsem si hrát do pokojíčku s indiánama a kaubojema na DIVOKÝ SEVER. Nechtěl jsem na západ, protože to si hrál každý. Nic jiného tam nehledej. Ani jinde nic jiného nehledej. Furt bys jen hledala a neměla žádné seKUNDY pro sebe.

Jen tak na levý okraj:

Jdu hoplapopřát Davidovi.

A na pravý:

Včera pondělí byla

Včera byl hezký čas

Včera pondělí byla

A Julie byla tam záááááááááá áá ááááá

Prostě byla tam

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře