178 Tajná operace

2. květen 2013 | 18.37 |

178       Tajná operace

Jedná se o velice tajnou záležitost, nadnárodního významu, takže nemohu skoro nic prozradit. Ximálně pár písmenek, ale opravdu jen dvě. A to:

Velké B a malé b.

Ale to je tak vše, co ze mě dostaneš. Leda bych byl mučen. To mi pak stačí málo. Vlastně se stačí jen lehce zmínit o jakémkoli druhu mučení a prozrazuji a žvaním a žvaním a žvaním. Já ostatně žvaním, i když nic neprozrazuji. Pár let jsem nežvanil, tak doháním. Žvaním stále, né-li pořád. Ještě se mi líbí slovíčko FURT, takže žvaním i furt.

Včera jsme se konečně propojili. Přišel jsem do Antíku a už tam byli dva Šlauši. Vrchní Šlauch Martin a frontchlap ANI RYBY ANI FIŠE, Pavlik. Martin není číšník, ale na jeho hlavu dopadne první kapka, jde-li celá skupina Šlauchů a Šlaušek od někud, někam jinam, bez deštníků a zrovna začne pršet. Tentokrát jsme šli do ČERNÝ KOČKY, protože v Antíku nečepovali, ale nepršelo. Částečné propojení rozhodlo, že se půjde pít. Hodilo se mi to do obchodování. Celou cestu jsem si přemítal i promítal, že mám chuť a nebyl jsem si jist, zda se mi PO, bude ještě chtít.

Z Antíku bylo přítomno celé obsazení Divadla na Prášky. Jmenovitě vyjmenuji tato jména od nejmladšího jména po chlapa: Jana, Petra a Ota. Ota teda nikdy nehrál, ale je chlap a zná historii. Propojení bylo velice příjemné. Jana četla na mé přání svou SLOHOVOU PRÁCI a Martin měl po té, co dočetla a dochechtali jsme se, SLOHOVOU ŘEČ. Všichni jsme se příjemně bavili. Hodnotím známkou 1, slovy JEDNA.

Ale nemysli si, propojení není tou tajnou operací z názvu. Nikdo mne nemučí, tak přece nebudu nic prozrazovat. Připomínám bez mučení, že bez mučení jsem Hrdina s velkým H. Ale nyní se tak trochu obávám, že budu umučen, či popraven. Již nyní je totiž TAJNÁ OPERACE tajná i pro mě. Nepomáhá ani Velké B a malé b. Vím, že jsem věděl, ale už nevím, co. Jsem v pytli, ale zatím je mi dobře, protože jsem tu sám. Žádný mučitel na obzoru ani v průzoru pytle se nikde nenachází.

Ale vůbec mi dnes neschází, protože se mi nechce hrdinovat. A už vůbec se mi nechce žvanit. Teda zatím. Protože zatím mačkám, což mne baví ani nevím, jak víc či míň než žvanění. Mám v této otázce temno a je mi to jedno i fuk, proto se nesnažím vyluštit, vyřešit, zjistit a ani nakonec rozhodnout a namačkat. Vidíš, temno je temné a mám jasno, že tak bude i nadále. Kdybych kdykoli v budoucnu namačkal cokoli jiného, tak to bude tak. Protože, co nyní platí nafurt, tak zaprvé nafurt neobsahuje stejná písmenka jako stále, donekonečna ani pořád a i kdyby obsahovalo, tak rozhodnuli se kdykoli, že to nebudu respektovat, tak to respektovat nebudu. Já když se rozhodnu, tak se rozhodnu a jsem rozhodnutej. Sice kolikrát nevím pro co, ale jsem. A rozhodnutá váha, to už je nějaká váha. Tuším, že nějakých 82 kilogramů.

Jo, je to tak, byl jsem hupsnout a potvrzuji.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře