183 Probudil jsem se ZMRDLEJ

2. květen 2013 | 18.40 |

183       Probudil jsem se ZMRDLEJ

Byl jsem včera zase jednou, zcela výjimečně, se Samuelem posílat a vlévat. Výjimečně takto činíme dvakrát týdně, již několik let. Činili jsme tentokrát v Legendě, kde se nám činí lépe, a proto jsme si poslali, že Stodolu opustíme navždy. Sice bude plakat, ale my ne. Legenda má oproti Stodola tyto výhody: v zimě topí, v létě vlastní Terasu s velkým Té, dále vlastní velkoplošný fotbal, hokej a Óčko, ještě dáleji vlastní dvě příjemné servírky a Gusta je jen jeden a ještě k tomu chlap.

Vždy na těsnotu před spinkáním vypínám topení a otvírám okno. Takže i v mrazech. Čím větší mráz, tím dříve okno zavírám. Jenže včera jsme posílali a vlévali. Nezavřel jsem. Po necelých třech hodinách jsem se probudil ZMRDLEJ. Ale probudil. Furt lepší zmrdlej, než neprobudil. Což se mohlo lehce stát, protože vlévám-li, tak mé PRDY STRAŠNĚ SMRDY. A jsou tedy vysoce toxické. Obrovitánské štěstí, že opilý okno nezavírá a vzápětí usíná. Sice se brzy probudí s rampouchem u nosu, ale může vesele mačkat písmenka. Což mne baví, jak už víš.

Jenomže se nyní obávám, že už bude jen prosinec. Hned, jak skončí duben, pokud se teda jedná o duben a né o prosinec v aprílových maskáčích. Astronomické jaro panuje jen na papíře a to ještě na toaletním.  Letošní velikonoční svátky spíše než by vyslaly  zajíčky a kuřátka, tak hustě sněžily a soustavně mrazily. A chladné počasí má podle meteorologických předpovídáků v příštích dnech pokračovat. A neběží o Apríl. Fakticky je zima jako prase.

Zima skončí další Zimou a začne Zima. Bude to mít ale jednu obrovitánskou výhodu – můžeme se kliďánko zbavit letního oblečení, svlečení i povlečení. A budeme mít ve skříních místo na nákup ještě péřovějšího, než to, co nyní máme. Fakt nakup péřovější, protože Zima TADLE bude studenější než VŠECHNY MÍNUSY, CO KDY BYLY a bude už furt.

Dlouhodobé předpovídánky očekávají nízké teploty až do konce roku. Oteplení přijde až v letních měsících. V červenci se denní maxima dostanou až na 12° C. Na jihu Moravy by se měli liďánkové v některých dnech dočkat až 14° C. Výsledky dlouhodobého výzkumu klimatu prokazují, že v atmosféře není něco v pořádku a přichází další doba ledová. Bude jen stále trvající prosinec, jak už jsem lehce naznačil.

Sice zmrznem, ale narodí se rekordní, nekonečný počet dětí v jenom měsíci.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře