188 Obezitózní tlustota

2. květen 2013 | 18.44 |

188       Obezitózní tlustota

Všichni budeme jednou tlustí. Vlastně my už ne, ale ti hubení také budou. Předevčírkem nebo později. Ale budou také, jednou určitě. Když už všichni, tak každý a také všechny a každá. Já si klidně počkám. Mám času, jako klasy hus. V nakupovácích je strašná spousta žrádla a z toho jsou pak krásná sousta labužníčkového papání, které ŽEREME, ŽEREME, ŽEREME, ŽEREME, ŽEREME, ŽEREME A ŽEREME. Žereme jsem musel napsat 7x, plus nyní jednou, abych vysvětlil proč:

protože ze sedmi chodů se skládá náš jídelníček. Ze sedmi hlavních chodů, mezi nimiž si také, sem tam, něco malého, ale i velkého zobneme. Nekladu překážky, vždyť jde o život. Dle chuti a pachuti či hladu a nehladu, škroukání, kručení anebo skučení. KAŽDÁÝ (každá, každý) dle toho, co MUÍ (mu, jí) bříško vykouzlí a mozek ihned zaregistruje a šáhne po šanonu, aby věděl, co má dělat. Ještě, že má v šanonech pořádek. Je na pořádek zvyklý už malinkého vajíčka. Vlastně až od oplozeného. I když to asi né, ale už jsem to napsal a jak už víš, gumovat se nedá. I neoplozená mají šanony, i když mozek také ještě ne. V tomto krásném ČECHY MÉ má všechno šanony. Přece je nevyhodíme, když jsme tak dlouho budovali. A zase začneme. A nebude to, možná, dlouho trvat.

Ale vraťme se k tlustoprďáckým lidičkám, tedy k nám, později všem. Vím, Ty se nyní vrátit nemůžeš, protože papáš, ale my, co se nacházíme mezi chody, ještěže jsem napsal malýho céčáka a nepřipsal k začátku ZÁ. Tak my, kterých je pokopitelně řádově mnohem méně než JICH, se vrátíme. Ty, KTERÁÝ papáš u monitoru, můžeš také. Ale Ty, KTERÁÝ u knihy, okamžitě dodlabej!!! Anebo se už nevrátíme, protože já:

Vím, že žrát se musí, ale mazej k monitoru!

Nedávno jsem následoval Jany pokus, inspirovaný jakýmsi lhářem z webu, několik let nejíst. Přetékal jsem  odhodláním, elánem a nadšením, které mi vydržely celých patnáct minut. Pak jsem něco slupnul ke Kapucínovi, přehodnotil celé své nadějné snaženi a pevně jsem se rozhodl, že bude úplně stačit, když nebudu zpočátku pouze večeřet. Což jsem opravdu vydržel, ale pouze do večerních hodin, kolem kterých obvykle pěchuji. Těsně před půlnocí, jsem sežral půlku ledničky, i s jejím obsahem. Uzavřel jsem Kapucínem a čokoládou.

Krátké zhodnocení:

Při půstu, drženém asi tak šest hodin, jsem ztratil na váze dvě deka. A těsně před půlnocí jsem je opět našel i s pěti kilama.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře