197 Probudil ho tušení že naň le

2. květen 2013 | 18.52 |

197       Probudil ho tušení

            že naň leze umění

A to takové, že nyní píši spisovně, protože toto TUŠENÍ je středního rodu. Nemusíš se mnou souhlasit, ale stejně Ti to nepomůže. Ty, které se mnou souhlasíme, čteme dále a ty, které ne, tak ne. Selekce je nutná, protože je nutná. Nejde přece, aby souhlasily všechny. To by se mi líbilo, jak řekl obr Koloděj od Cimrmanů, ale nyní jsem to napsal já, APV a také by se mi to tedy líbilo. A ještě víc než Kolodějovi, protože já fakticky mám vlastní hlas.

Před chvílí, jak jsem se verzálkami podepsal, tak jsem si uvědomil, že mi byly přiděleny veri gůd verzálky. Budu v abecedních sbornících uváděn hodně, hodně nahoře a tedy mezi prvními, což je správně a dost mne těší, že abeceda začíná MÝM prvním písmenkem. Pokud teda nějaký jakýkoli parchant nezačíná číslicemi.

Ve 21:27 jsem napsal Julii:

ani sprcha mi nenašla zakutálenou...

Ve 22:33 mi odpověděla:

Miláčku tak to ses mi asi zakutálel

tak ráno se těším papa a sladce spinkej

V 01:06 pokračuji:

už jsem necelou hodinku přikutálenej a také sladce, mačkám:

197       Probudil ho tušení

že naň leze umění

a baví mne, že mne strašně hezky baví mačkat, až jsem si ani neuvařil, abych nezapomněl napadaná písmenka. Kapucín se už ale vzteká, tak mažu.

Vsuvka vložena byla, abych pochopena byla, i když jsem naštěstí muž. Píši naštěstí, protože se jedná o štěstí. A to o velké. Já bych neporodil, i kdybych chtěl.

Nyní si počítám, že 01:05 mínus cca 22:30 se rovná rekord, který ani nebudu počítat, protože jak se znám, tak se znám, že rovnou přesněji spočítám:

01:05 mínus cca 21:28 se rovná ten správný rekord a to rekordních 217 minut.

Včerejší cestou z baňky, kde mám uloženou verzálkovou SUMU jsem se stavil u Samuelova drnčícího čudlíku a vyslal jsem mu do uší slova, že v Legendě bychom mohli sledovat velkoplošné fotbalisty z Jihlavy proti velkoplošným fotbalistům z Brna. Souhlasil, ale že přijde na výkop a odejde na odkop, protože umírá.

Velkoplošní fotbalisté z Jihlavy vyhráli nad těmi, co přijeli z Brna 2:0, i když jich po hřišti běhalo asi od páté minuty až do konce zápasu o jednoho spravedlivě vyloučeného velkoplošníka méně. Oba jsme lehouce fandili velkoplošným Jihlavanským, protože nepocházíme z Brna. Z Jihlavy sice také nepocházíme, ale protože velkoplošníků Jihlavanských bylo od začátku o celého jednoho kouska méně a hráli pěkněji než ti z Brna, tak proto. Využiji, že Tě nyní baví číst o fotbale a rychle ještě namačkám, že ačkoli nejsem ani z Plzně, tak fandím Viktorce. Jsem totiž ANTISPARAN. Jednotlivé kousky Sparanské mám sice rád, ale Spartu nesnášim.

Samuel skutečně po odkopu odešel umřít. Vlil jsem si zbytek posledního a odešel jsem pouze zkolabovat do postele.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 ˇ 2 ˇ 3 ˇ 4 ˇ 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře