202 Upaloval dokument

2. květen 2013 | 18.57 |

202       Upaloval dokument

Raději nechci vědět jak inteligentní výraz jsem vysílal z tváře do svého okolí, když  jsem sledoval pořad na Čt 2 o rádiových Lalocích, superhmotných Černých dírách, největších Černých dírách – Kvazarech a největších hvězdách - Červených veleobrech. Komentář namluvil velice příjemný hlas jistého strejdy hereckého. Myslím, že se jmenuje Alfréd Strejda, nebo tak nějak. Ale nechci ho urážet, opravdu mi jeho hlas zněl moc příjemně a připadal mi i velice fundovaný. Jen si nemohu vzpomenout, že se strejda jmenuje Strejček. Komentoval tak fundovaným hlasem, že si myslím, že se o vesmír určitě zajímá. Třeba jako můj spolužák ze základky, Láďa Barák. Láďa pro Tebe nejspíš není ničím významný, ale o vesmíru ví hodně, a tak si zaslouží zasunutí. Neboj, nyní myslím sem, do povídky. I když zasunutí, kterés myslela, si jistě zaslouží také. Samozřejmě do skulinky jeho partnerky, která ochotně skulinku k tomuto účelu nachystá. Všichni si zasouvání do připravených skulinek zasluhujeme. Až samozřejmě na ty, KTEŘÍ si ho v žádném případě nezaslouží.

Paradoxně TITO zasouvají nejčastěji, aniž by je to zajímalo. Paradox je paradox. Ledaže bych se mýlil. To by se pak jednalo o velice paradoxní situaci a tedy o ještě paradoxnější paradox. Raději už přestanu, abych se nezakroutil třeba do korkového špuntu.

Ty, musím Ti napsat něco, co sem zdánlivě nepatří. Mám nyní u sebe doma takový randál, že se to nedá v baráku vůbec vydržet a trpět. Divím se sousedům, že mi nestrkají ježky pod koberec, třeba. Mladá sousedka vyhrává, jako kdyby jí někdo škrtil uši nebo nějaké jiné orgány. No a já ty její songytalki upopíkovaný nemůžu pouštět do mozku, a tak je přehlušuji mými songy, jakoby mne ten samý NĚKDO škrtil to SAMÉ, co Jí.

Když ji potkám na schodech nebo na střeše, nebo třeba i někde jinde, tak se na mne mile usmívá. Ale začíná se mi v mozku utvářet seskupení, že se jedná o úsměv JEN POČKEJ...

Když čučím na kopalováky do míče, tak nemám vůbec šanci slyšet komentátora. Takový jsem chudák.

Co s tím? Zabít a zahrabat?

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře