209 Zábava vesnická

2. květen 2013 | 19.31 |

209       Zábavavesnická

Místní světoznámá kapela, jejíž název je přísně tajný, právě songovala:

Pádla facka, pádla ná sále

Měěěla hólka, měla ná mále

Žé neviděl, có děěělá s tím póklopcem

Chlápka, pro něj úplně cízíhó

Z textu písně je poznat světovost kapely, takže se nebudeme pídit po jejím názvu. Alespoň já nebudu.

Ty se piď, jak myslíš, samozřejmě. Když zjistíš, dej vědět,

APV.

Klasická vesnická zábava začíná bujarou oslavou přátelství všech přítomných a života jako takového. Je spojená s notnou dávkou alkoholu a pokračuje zvoláním:

"Cos to říkal, ty hajzle, chceš se prát? Pojď ven!"

Venku následují pěsti, monokly a následný pláč, naštvaných, ale někdy také úsměv spokojených partnerek.

Ačkoliv nyní bydlím ve městě, kde jsou podmínky pro život zcela jiné a bydlet na vesnici nyní ani v budoucnu nehodlám, počítám, že někdy zavítám. Právě letí letadlo, a tak mne napadlo, že vlastně nemusím, stačí si zajít v pátek či v sobotu na Lunu. Vesnice ve městě. Podmínky naprosto stejné.

Nedávno jsme se Samuelem na Luně byli. Nedávno před pár lety. Jak to mám skákací, píši nedávno. Stejně jako na vsi, pili jsme piva, jako i většina ostatních. Jiná většina pila něco jiného. Každá ale pila nějaký nápoj a všem nám v něm volně krauloval alkohol. A po pár hodinkách tedy i v celých našich tělech. A v tu chvíli teprve nastává zábava a to pravá Zábava vesnická, i když v tomto případě ve městě. Úplně nemlich, jen jsme ráno nebyli na poli a neokopávali jsme tam, ani nikde jinde, brambory.

Nyní mám na klávesnici cuvelení a co na klávesnici, to posílám na talíř. Abys tušila přesněji, namačkám o jaké cuvelení běží. Běží o cuvelení očkové, které nemá nic společného s žádnými luštěninami. Očka jsou úplně jiná než čočka. I když jen o písmenko.

Trs a prs. Zase jen o písmenko, ale strhávají mne oba k sexu, o kterém nyní psát nechci. Trs teda moc né, ale ten druhý, o písmenko jiný slovíček. Chci psát úplně o něčem jiném, daleko zásadnějším pro celé lidstvo. Jenomže malé odtržení mi způsobilo velký zmatek. Musím si nahodit:

Čuk a Gek.

Ale je to stejně v pytli, protože následuje:

Čuk a šuk.

A jsem tam zase. Nemysli si, nejsem prase, ale čeština je. Protože čeština je čeština. Nejsprostší jazyk na světě, který ovládám. Ve všech jazycích se ale také vyjadřuji vulgárně, protože žádný jiný jazyk světový slušně neovládám, tak vím o čem nyní mačkám.

Nejde namačkat věta, která by se nedala přeložit do sexuálštiny. Možná jde, ale JÁ to neumím. I věty ostatních se dají lehce přeložit do tohoto jazyka. A máme tu nové esperanto. Tudytutím směrem je třeba se ubírat. Všechny zábavy, ať již na venkově nebo ve městě, vedou zdravé lidičky do postele.

A nebudou války a nebude ani mír, budeme sebou jen mrskat v postelích a sexíkovat a sexíkovat a sexíkovat.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře