212 O něco málo lepší mačkání

2. květen 2013 | 19.33 |

212       O něco málo lepší mačkání

Já furt něco mačkám. Třeba včera jsem mačkal prsa a to bylo o něco málo lepší mačkání, než dělám nyní. Kristus, co to kecám. Bylo to o strašlivitánsky lepší mačkání. O nějakých milion procent lepší. A když si uvědomíš, že maximální počet procentíků je 100, tak milion je postačující vyjádření. Mačkaná bude možná namítat, že milion nestačí, uvidíme.

Pak znám ještě miliardu, byllion a tryllion, který je na osmnáctou. Jist si ale nejsem a je to myslím fuk, protože si pod těmito hausnumerami, jak by řekl ČechoNěmec, stejně nedokáži představit přesný počet nahých žen. Tak k čemu by mi byly takovéto znalosti? Rovnou si odpovím, že ke sprostému slovu. Jak si chlap nedokáže představit přesný počet nahých žen, je to k němu. Protože to je potom takovýto chlap k tomu samému. A to je k ničemu.

Ale mačkat prsa je boží krása. Ještě božejší je mačkat ňadra, ale to jsem nenamačkal, protože se musí použít shift. Ňadra jsou ale božejší než prsa jak, kdy. Třeba úplně libovolně, dle nálady mé střídavé. Uvidíš, která příště zmáčknu a třeba i s použitím shiftu...

Jo, budu používat shift, protože prsa mohou být povislá, ale ňadra díky shiftu, který podpírá háček, nikoliv. Když jeden podpírá druhý, v tomto případě ňadro, nemůže toto přece viset. Když jsem to pochopil i já, je to pravda.

A pochopili to i výrobci pušapek, kteří také jistě mnohokrát použili shift.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře