214 Se mi zase, stalo se mi

2. květen 2013 | 19.34 |

214       Se mi zase, stalo se mi

Se mi zase, stalo se mi náhlé bezvědomí. My, nebo raději namačkám Já, který klimbnu, když se mi nechce a nespím, když bych měl, tak já prožívám občas zajímavosti. Prostě Já, který klimbám nezávisle na čemkoliv a jsem tedy v tomto ohledu naprosto úplně celý nezávislý a tedy svobodný občan mé nezávislé republiky vlastní, tak Já zažívám absolutně boží příhody, ačkoli vůbec nejsem věřící.

Koukal jsem například na televizní duel: FK Mladá Boleslav - FC Baník Ostrava a za stavu 2:0 se mi zase, stalo se mi.  Probral jsem se asi v půl deváté večer a po chvíli jsem pochopil, že jsem doma v obýváku. Kapucín byl studený, ale NEVYLITÝ, čímž mne velmi potěšil a s chutí jsem ho za tuto jeho taškařici vypil. Byl rád, že posloužil k účelu a já byl rád, že nemusím vysoušet gauč. Několik stop, že se tak již v minulosti párkrát dělo, je na něm lupou patrno.

Tentokrát jsem si pamatoval, že jsem sledoval fotbal. Daleko častěji se mi stává, že se proberu a po chvíli pochopím jen to, že jsem doma, a že jsem se také na něco koukal, protože je TýVý puštěná. Co jsem sledoval, lze sice z webu zjistit, ale nedělám to. Více mne zajímá stav gauče, protože se na něm rád válím a i jiné věci na něm ještě daleko raději provádím. Nemám nyní na mysli tamty, i když teď už jo. Já v podstatě ani na nic jiného myslet neumím. Alespoň ne tak toužebně.

Vidělas někdy oči psa, který leží na zemi a kouká, co mu to asi neseš? Žena je nejdokonalejší bytost, kterou kdy jiná dokonalá porodila. A naštěstí se tento proces v dějinách neustále opakuje a mám tedy stále PO KOMPOČEM, PO KTERÉKOLI JAKÉKOLI toužit. Doufám, že se ještě pár let vydrží opakovat a nesrazíme se příští týden s nějakou jinou galaxií. To by mi fakt vadilo. Ženy mne baví, baví mne moc a nejen, když nastane noc. Přes den mne baví třeba na divadle.

Pokud ho teda ovládají, ale pár takových naštěstí znám, a tak se mám.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře