236 Sebevražedný atentátník

2. květen 2013 | 19.47 |

236       Sebevražedný atentátník

Smrt našeho vesmíru je nevyhnutelná. Viděl jsem na ČT 2 dokument o vesmíru. A protože na ČT 2 dávají POUZE PRAVDU, tak se všechno se vším srazí a nastane tak VELKÝ SPLESK. Uvažoval jsem ještě o názvu VELKÝ SMRSK, ale připomínal mi lesní dřevinovatý strom a SPLESK je navíc mlaskavější shluk písmenek. Věďouři nazývají tento jev VELKÝ KŘACH, což ve mě vyvolává shovívavý úsměv. Křachají syrová vajíčka a to je potom úplně jiná zábava... Věďouři ale předpokládají, že se rozpínání našeho vesmíru zastaví a přejde ve smršťování, které nevyhnutelně skončí zánikem veškeré hmoty v jediné velké singularitě nebo lépěji v jediném malilinkatém trojúhelníčku. To jen, abychom se vyhnuli čemukoli kulatému.

Věďouři se hádají s jinýma věďourama, zda se rychlost vzdalování galaxií zvyšuje či snižuje. A je to velmi zapeklitý problém, kterému moc nerozumím. Jednou věřím těm, pak zase oněm. Tím myslím tamtěm, teda těm, co tvrdí opak toho, co tvrdili ti druzí, vlastně ti první, kterým jsem začal věřit a stali se tak těmi, kterým dnes věřím víc, než těm ostatním, kterým moc nevěřím. Ale co když mají pravdu? A kdo? Zapeklitá, skoro úplně pekelná utázka. Vůbec dnes nevím, kterým věřím.

Ale myslím si, že to tak v příštích bambilionech let nebude nikomu moc vadit a málokdo se bude zajímat o to, komu jsem ano a komu jsem ne a navíc, co.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře