237 Ve Fokusu

2. květen 2013 | 19.48 |

237       Ve Fokusu

Zašel jsem včera do Fokus Kafe na kafe. Tak pravdu: domluven s holkama na Prášky, šel jsem natáčet do Fokusu představení Divadla Orry, v jehož rámci měly holky také vystoupit. Představení mělo vybouchnout v 18, holky v 17:30, tak jsem se složil na židličku v 16:50.

Objednal jsem si kapucína a pozdravil se s Orrym. Po chvíli si ke stolku do výhledu mých očí sedlo něco strašlivého. Náctka se stehny širšími, než byla Její celá centimetrová výška, měřená od Země směrem k nebi. A partner samozřejmě Lunt. Navíc holka na sobě, co jiného (poznámkas autoras), než sedmi a půl centimetrovou mini a triko končící těsně nad nafukovacím kruhem. Myslím si, že by měli parlamentníci uzákonit povolený odstřel.

Jen dosedla, Lunt vyndal z baťůžku hever a přendal Jí jednu kýtu přez druhou. Nic horšího mne nemohlo už potkat. Přesedl jsem si o 180 stupňů a potkalo. Masité kuličce se zachtělo kouřit nikotín, a tak Ji Lunt pomocí heveru přemístil do kuřácké části, která se nacházela – ano, zase v mém zorném poli. Zjistil jsem znovu, že zase sedím jakoby na špatné židli, aby se okolosedící nemuseli divit a opět jsem si přesedl. Vrátil jsem se na původní místo, předstíraje, že tak činím kvůlivá úplně něčemu jinému. Naprosto nenápadně, což mi zase, kvůli mému břichu, moc dobře nejde. Ale nenápadnost jsem doháněl výrazy svého obličejového mimika. Nebo komika? Vyber si dle náladičky.

Dorazily holky, natočili jsme parádní scénu na místním pískovišti a mazal jsem do Legendy za Samuelem.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře