239 Lepší se mi

2. květen 2013 | 19.49 |

239       Lepší se mi

Mám vypracovaný Systém upomínek v mobu, záznamů v diktafonu a zápisů v Agendě 2013. Díky tomuto Systému funguji.

Dnes jsem se ale probudil v 1:45 a bez použití Systému jsem si vzpomněl na toto:

1.         je neděle

2.         jedu k našim na obídek

3.         musím se zastavit u Davida a napumpírovat mu kolo

4.         včera jsem byl natáčet Hvězdu Trnovany, která získala první bodík, co Jí natáčím. A získala ho ve Svádově, kam jsem jel na kole. Ujel jsem celkem skoro 51 km, i když velkoměsto Svádov je dle https://maps.google.com/ vzdálené pouze 21 km. Nemohl jsem ho najít a trochu si zajezdil.

Trochu jsem vesele jezdil, i když chlapi už proháněli merunu. Výkop nezastavíš, i když děláš cokoli pro své zdraví. A tak jsem přišel cirka o 10 minut mače. Že je stav je 0:0 pro domácí a zároveň i pro hosty, jsem zjistil z odpovědi pomezního, který mi běhal sem a tam před objektivem. Record už běžel stejně jako i chlapi za merunou. Natáčel jsem pár minut a Hvězda vstřelila gól. Jediný regulérní gól v tomto zápase, což doufám potvrdí videozáznam, který jsem pořídil a za chvíli budu stříhat. Už ho pěchuji do pí sí a jdu si uvařit kapucína. Je 2:45. Minutu jsem počkal, abych mohl namačkat, že mačkám přesně hodinu. Úplně jsem včera vybil kamerníkovou baterku, a tak se kopírování záznamu do pí sí stále neprovádí.

Tak videozáznam mi bohužel potvrdil, že padly dva regulérní góly. Penaltový zákrok našeho obránce byl proveden sice těsně ve vápně, ale byl.

Ale nevěšme hlavy, nejsme ostatně momentálně ve Středověku, po dvou prohrách a jedné remíze, budou následovat minimálně tři CO?