24 Přepadení Prodejny Merkur

2. květen 2013 | 15.43 |

24        Přepadení Prodejny Merkur

Aktéři dotyčného zločinu byli čtyři mladíci z teplického gymnázia. Slušně vychovaní chlapci – Yndrís, George, Jordy a APVé byli ten den vybaveni pistolkami na antiperle, s nabitými zásobníky. Ve volné hodině, před odpoledním vyučováním, se jako vždy vydali na nákup nezbytností do prodejny Merkur.  Cestou po sobě ve dvojicích stříleli. Yndrís a George byli navíc vybaveni punčochami, s prostřiženými otvory na oči a uši a obzvlášť ty plachtící uši vyvolávaly úsměvy kolemjdoucích a následně i mladých prodavaček a učnic v dotyčné prodejně. Spokojeně všichni nakupovali a prodavačky s nimi lehce koketovali, ale pouze do doby než je vedoucí prodejny lapil. Nedbal na jejich ujišťování, že jde o žert a zamknul je do kanceláře. Zavolal Policii, že mu maskovaní a ozbrojení muži přepadli prodejnu.

Policie provedla profesionální zákrok a zbila George, který se marně snažil antiperlemi prostřílet na svobodu. Odvezli je k výslechu, kde zločinci vše vysvětlili a policisté jim s úsměvy uvěřili, že šlo o studentskou recesi. Zápis ovšem sepsat a na školu poslat museli. Navíc, kvůli "dlouhému a náročnému" výslechu hoši nestihly odpolední výuku chemie.

Druhý den byli pozváni na milou návštěvu k paní soudružce ředitelce – její jméno neuvedu, i když ho vím, abych mohl napsat, že to byla pěkná hovězí. V ředitelně jim tedy oznámila, že Yndrís a George, protože byli navíc maskovaní, dostanou trojky z chování a neobdrží doporučení na VŠ, na které se hlásili a APVé s Jordym, protože pouze střelné zbraně, dostanou z chování dvojky, ale doporučení k jejich přihláškám na  VŠ také nebudou. A jak řekla, tak také za cca 14 dní provedla.

Tady vidíte, že hovězí byla pravdomluvná a držela slovo.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře