240 Hajný proti Mlynářovi

2. květen 2013 | 19.49 |

240       Hajný proti Mlynářovi

Spor o amnestii se přesprchoval do koupelny na Hradě. V přetahované o amnestii mezi starou a novu hradní administrativou se hodí každý argument. Bývalý vicekancléř Klusajícího Vendy, Petr Hajnýnařkl Zemákova kancléře Vráťu Mlynáře, že si u své kanceláře buduje luxusní koupelnu. Mlynář to odmítá. Požádal prý jen o sprchový kout se sedmi vanami, bazénem a vířivkou.

Obrana Hajného, bývalého kancléře klusajícího prezidenta, přivedla spor o amnestii až do koupelny. Vráťa Mlynář, kancléř prezidenta Milouše Zemáka, označil Hajného spolu s bývalým šéfem politického odboru Láďou Jakem a hradním právníkem Pavlikem Bunny Hlavou za autory lednové amnestie.

"Vidíte, jaké to jsou bláboly. Musel se to dozvědět někde na záchodě,"

řekl Hajný v rozhovoru pro svůj web Protiproud.cz.

Proč zrovna tam?

"Pokud vím, pan Mlynář si u své kanceláře nechává stavět luxusní koupelnu a toalety. Je možné, že než bude vše dostavěno, občas zatím někoho potká v těchto místech určených i pro hradní plebs. Výsledky jeho takzvaného pátrání by tomu odpovídaly. Je to hloupá pavlačová pomluva,"

pokračoval Hajný.

Mlynář pro on-line deník TÝDEN.CZ potvrdil, že jeho kancelář i se sociálním zařízením se opravuje, nebude však disponovat luxusním příslušenstvím ani vířivkou.

"Vyjádření o opravách Hradu beru jako zástupný problém, protože Hajnému vadí, že jsem poukázal na jeho roli v kauze amnestie, a že má problémy s přemnoženými veverkami v lese"

uvedl Mlynář.

"V deníku Právo jsem neřekl nic jiného, než že prezident Klusající Venda gentlemansky schoval pány, kteří amnestii připravovali. Podle mých informací byl Hajný o všech krocích v kauze amnestie velmi podrobně informovaný a teď se jen dětinsky brání,"

dodal Mlynář.

O zřízení sprchového koutu prý Mlynář požádal, když ho jeho předchůdce Jirka Típlá Cigareta varoval před vysokými teplotami, které v kanceláři panují přes léto. V historických prostorách Hradu totiž chybí klimatizace, což je trestuhodné a měli by alespoň na pár desetiletí někoho zavřít.

"Rozhodně se nejedná o žádnou koupelnu. Nejde o můj výmysl, upravují se i další kanceláře tak, aby byl komplex Hradu zachovaný pro budoucnost,"

řekl Mlynář.

Hajný:

"Zemákův kancléř lže, jako když Rudé právo tiskne."

A já dodávám, že hodně starý vtip jezároveň i hodně trapný blábol.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře