255 Tak se mi zdá se mi II.

8. květen 2013 | 09.57 |

255       Tak se mi zdá se mi II.

Z Fcb:

Joha Alice, tak se mi, zdá se mi II., protože se mi, zlepšuje se mi. Probudil 3:40, vstal 3:47. Včírkem bylas u mne, včírkem jezdil na kole, včírkem na Hvězdě a 1. FC Dubí. Nikde nikdo. Proto do Legendy, tam hokej ČR proti Bílým Rusákům.

1:0 dal řezané, také tedy 1:0

2:0 dal řezané, také tedy 2:0

2:0 skončilo, dal řezané, také tedy 3:0 a jel domu, sprcha a přijelas. Lezli jsme na Everest. Vrcholu jsme nedosáhli, protože Tys neměla, samo sebou, sebou vůbec ani jedno lano a mě se těsně pod vrcholem uvolnila špatně naťuklá skobička a já sletěl a už se mi nechtělo znovu šplhat a navíc jsi mne už nemohla jistit, protože chtělas na druhou nejvyšší horu světa. Na Everestu Tě to přestalo bavit a mluvilas stále o K2, že tam na Tebe čekají další horolezkyně, a že už lezou, a že Ti nechají viset lano, jehož konec musíš stihnout, jinak jak polezou stále výš, tak bys na něj už nemusela ze základního tábora dosáhnout

Také jsem si vzpomněl, že jsme nepili kafe, ale víno, protože nepřijelas autem, ale přiletělas soukromým vrtulníkem, na které má papíry jen Tvůj soukromý vrtulovník, který se jmenuje Idol Vrtulovník I. a mohlas tedy vesele pít, ale moc vína jsme nevypili, protože jsme lezli a při tom se víno neudrží ve sklenici. Také jsem si ráno vzpomněl, že mám vypít Tobě včera nasypané kafe, aby tu nebylo nasypané donekonečna, a tak ho právě piji a už není nasypané, ale skorovypité, psáno jedním slovem úmyslně, protože hezčí to je. Vždy budu psát jedním slovem úmyslně, když hezčí to je. A bude toho hodně, co psáno jedním slovem úmyslně, protože hezčí to je. Jo, je to skoro do písmenka, ale také jsem si vzpomněl, že teď budeš chvíli Alice. Budeš každou chvíli jiné jméno a tím pádem lépe maskovaná. Co nové jméno, to nové maskáče a můžeme si lézt po horách. Víš co jich je po světě? Jedímslovemhodně. Jednímslovemhodně, chybělo mi tam měkké ň. Také jsem si vzpomněl, že se Ti líbily holky Budoárové:

"Prší žlutý krápníky

A mraky, mraky nejsou vidět

Šikmookej šimpanz přeskočil plot, ze snů

A hvězdy tvoří koloběžky

Ale  topoly, mmm topajííí
A lípy, mmm lípajííí
A duby, mmm dubajííí
A smrky, mmm smrkajíííéééa"

Musel jsem namačkat 255 Tak se mi zdá se mi II., protože se mi fakt. Také jsem si vzpomněl, jak jsme si jednou s Jardou Haškem, Jendou Werichem, Mirkem Horníčkem, Jirkou Sovákem, Láďou Menšíkem, Milanem Lasicou, Julou Satinským a Samuelem řekli, že půjdeme společně na pivo do Legendy. Zamluvil jsem dopředu počet židlí, jenž mi vyšel po vydělených součtu všech našich noh dvěma a mohli jsme vyrazit.

Když jsme zasedli a přinesli nám piva, tak mi Mirek Horníček řekl, že jedný ženský řekl:

"Vážená dámo, já už jsem ve věku, kdy znám všechny lidi, jen nevím, o koho se právě v danou chvíli jedná."

Odpověděl jsem mu, že já také znám všechny lidi a vím o koho se v danou chvíli jedná, jen nevím kde a kdy jsem je poznal. Mám to tak zatím stále, což neznamená na furt, jaks pochopila ze slůvka zatím.

Miloš v jednu chvíli k Mirkovi:

"Víš, co na Tobě mi dycky imponovalo? A to už leta, to už leta. Já jsem i doma jsem to říkal. To bohatství myšlenek!

A víš, že se mýlíš? Mýlíš se hochu. Já mám celej život jenom jednu myšlenku. Ovšem, myslím na miliony věcí.

To je vobráceně, než u mě. Já mám miliony mylšenek a myslím porád na tu jednu, jedinou věc."

Přitakal jsem mu a společně jsme se všichni rozřehtali, že já na ní myslím také porád bez háčku.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře