256 zmenšování APV

8. květen 2013 | 09.58 |

256       zmenšování APV

zmenšování APV jsem musel namačkat s malým "zet". Opravdické zmenšování nemůžu majuskulemi. Včírkem mne Alice zmenšovala. A zmenšovala mne tak dlouho, až jsem se ocitl v centimetrovém mínusu a začal se zase zvětšovat. Sice v absolutních hodnotách, ale zvětšovat. Což my chlapi potřebujeme. I když jsme mínus, potřebujeme mít pocit, že se nám Něco zvětšuje. Dám ti zase jednou pár příkladů, například:

Něco je počet nul na kontě, počet čárek v pabu, počet gólů v bráně soupeře.

Neboj, nezapomněl jsem na hlavní příklad například - potřebujeme mít pocit, že se nám zvětšuje Něco, co musím namačkat slušnými majuskulemi - potřebujeme mít pocit, že se nám zvětšuje Něco, co už vlastně ani nemusím namačkat. I když, nezapomínejme na blbouny, kterým kdosi čte pohádku před spaním a pár vět vždy chytře přeskočí.

Tak iki, namačkám pro blbouny jako hádanku:

potřebujeme mít pocit, že se nám zvětšuje Něco, co má každý zdravý muž a chybí každé kouzelné ženě. Něco, co nás zásadním způsobem odlišuje a ve šťastných okamžicích spojuje. Něco, co potřebujeme po třetím pivu, chceme-li pít dále. Něco, co obsahují naše boxerky, máme-li je na sobě. Stačí, už svitlo i mě a jsem dostatečně zvětšený v kladných hodnotách. Jsem nyní, po kratším zamyšlení, dostatečně zvětšený i v boxerkách. Ale nyní už ne, nejde na to myslet neustále. I když...

My singlich, abych použil dva svěťáky najednou, respektive Já singlich, abych upřesnil, tak já na To myslím stále a tedy pořád. Skoro by se dalo namačkat Furt, s velkým F. Když teda náhodou nemyslím na něco jiného, což se děje s ještě větším F a z této myšlenkové přehazovačky by vyplývalo, že na To nemyslím skoro vůbec, což je zase jeden právě objevený paradox. Nazvu ho Paradox APV a Ty ho tak můžeš nazývat i bez autorských práv.

Propůjčuji Ti k volné dispozici.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře