257 Šlauch 6.5. 2013 U Černé kočky

8. květen 2013 | 10.03 |

257       Šlauch 6.5. 2013 U Černé kočky

Muži olizují ženy a tlapkají s muži. Ženy olizují muže a lehce na tvář jiné ženy. Gayové olizují gaye a ty, kdož se nechají. Lesbičky olizují lesbičky a ty, které se nechají. Řádně olízány a potlapkaní, jali jsme se šlauchovat. Šlauchování spočívá ve volném popíjení čehokoliv lahodného, co lahodné je, ve čtení písmenek, hry na různé nástroje, zpěvy na různé pusy a vystavování malovánek. Samozřejmě lahodných písmenek i malovánek, což ani nemusím dodávat, protože tak právě činím.

Jen malá odbočka pro Tebe, která náhodou čteš (to, že tu Jsi, je také náhoda a to náhoda vesmírná – kdyby se nepotkalo Tvého pápuly spermíčko s mámulovým, no s tím, jak se papá v aspiku, tak nečteš):

druhý s třetím, přijeli kluci z Mostu. Walda a Maďar. Po nich dorazili Jaromír s Rainym, dále Márty, Leni, Věrka, Zbynďa, Pavlik se ženou, Ivča, Moni, Josef, Dan. Pořadí nekontroluj a jestli jsem Tě neuvedl, tak se nezlob, mám sklerotiku, která omlouvá i případné errory.

Kdosi a tuším, že jím byl Maďar, vystavil své dílko malovací, které si kdokoli mohl nazvat jakkoli. Na můj dotaz, jak se dílko jmenuje, vymyslil asi pět libovolných možných názvů. Doporučuji pro příští Šlauch, aby malováci nosili své omalovánky a rozvěšovali dle Maďarova vzorečku, muzikantíři nástroje, sochaři sochy a všichni své pusy. Sochaři neremcejte, my se také musíme tahat s písmenkama.

Walda si nikdy v přítomnosti své mámuly nedovolil říct šajze nebo...

chvíli pátral v hemisféře a pak přikývl na mou českou nápovědu. Narodil se v Ulanbátaru, kde se v rodinách nadává pouze německy, ale jen v přítomnosti rodiče s alespoň trochu patrným mužským pohlavím. Protože je slušně vychovaný, rozuměl jsem mu každé jeho slovíčko. Němci z Ulanbátaru umí vynikajícně česky. Jistě lépe, než Pražáci. To jen tak na okraj, vlastně skoro na prostředek.

Pavlik dokresloval kterékoli otevírání pus čtenářek a čtenářů skvělou muzikou a zvlášť chci vypíchnout jeho poslední píseň, k jejímuž refrénu jsme se všichni spontálně přidali. Ta čeština mě někdy fakt sere, musím vymyslit obojetný rod. Nebo ne.

... k jejímuž refrénu se Šlauchové osazenstvo spontánně přidalo.

O jakou píseň šlo, se zeptej všech přítomných, kromě mě. Já jen vím, že nebyla pouze instrumentální, což jsem bystře pochopil dle toho, že jsme se přidávali, aniž bychom měli jakékoli hudební nástroje. Také jsem si všiml, s dobrým výhledem na Pavlika, že otvírá pusu.

Věrka nás obdarovala Zeleným Krušnohořím, za což jí patří náš Velký Dík s velkým V a Ještě větším Ď, nutno s háčkem, protože se čte měkkatě. A nepleť s mými kaťaty.

Nejlepší písmenka četla a nejlépe zpívala všechna děvčata, protože mají prsa a my máme prt, napsaný s "t", aby to tu nesmrdělo.

Na druhý den ráno jsem hoplapopřál třeba Denise:

"johA Deni, vše nejlepší k Deni

k čemu? jo na slovensku mají Denisky svátek, že?

Ano, alespoň myslím

jsi zlatý, že na mě tak myslíš, poslovensku

Deni, tak trochu to o své zlatosti vím, ale nejsem soběchlebný, je to prostý fakt a jsem rád, když si toho některé občas všimne... některá nebo všimnou je lepší:

a jsem rád, když si toho některé občas všimnou

ještě lepší je:

a jsem rád, když si toho všechny stále všímají, to mi vyhovuje nejlépěji a zakončím tímto skvělým výrokem mé tutochvílové mačkání.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře