258 Kdo lže, vlastní tiskárnu

8. květen 2013 | 10.07 |

258       Kdo lže, vlastní tiskárnu

Mám jednu velice milou známou, která je z oka vypadlá Anetě. Nebo je Aneta vypadlá z jejího. Ale lže, nebo Aneta lže. Někdo tady prostě lhát musí. Kdo je viděl, dá mi za pravdu. Už bylo těch lží moc.

Napsal jsem jí:

Až se Tě u kafe zeptám, jak ses příjmenovala těsně po narození, tak bez jakékoliv přípravy (i této) nějaké příjméno rychle vyslovíš. Po té se Tě okamžitě zeptám na jakékoli příjmení Anety z té samé doby. Pokud budou obě končit na –ová, tak se mi potvrdí, že jste jednovaječné. A pokud ne, tak:

Kdo jednou lže, tak lže FURT a tedy tiskne. Pokud tisknete písmenka, tak je to ve pořádku. Nebo rodiče tisknou a je to také ve pořádku.

Ještě lepší situace nastávají s Annafrýdou a Jendomichalem. Vypadají jako šťastný páreček v rohlíku a přitom by se při horší viditelnosti, například v mlze či v hustém dešti mohlo zdát, že jich je v jednom rohlíku namačkáno mnohem víc. Jenže to fakt nejde. V rohlíku je vždy jen jeden párek, protože se tam musí ještě vtěsnat, v mém případě kečup a ve Tvém třeba hořčice. Navíc jsem namačkal frýdou s malým f a michalem s malým m a obě jména dohromady. Takže jsou to opravdu dvě osůbky a to osůbky milé. Znám je již od jejich narození. U porodu jsem sice nebyl, protože jsme v pravěku netušili, že to lze, ale znám je o pár seKUND později. Možná i let.

Ou i kej, neznám je vůbec, jen jsem si chtěl zase jednou namačkat slůvko seKUND. Hlavně jeho poslední čtyři písmenka mne fascinují. A startují pochody. Ne ty dálkové, raději jezdím na kole, ale jiné pochody. Chemicko – technologické, v mém těle. Ty mám nejraději, proto jsem musel znovu namačkat. Uznáš, že jsem musel?

Dnes jsem Jí napsal:

holala

jo, vono no no je den vítězství a tak se dlouho spí...

už jsem to postřehl

ale se Tě nemůžu dočkat

tak budu furt něco mačkat

ale ne tady, neboj se.

Budu mačkat tady, kde to nedělá takový strašlivý rámus. I když některé klávesy flákám s rozběhem, vracím-li se s Kapucínem. Anebo ty, které nemohu půl hodiny najít a jsem na ně vzteklej, že tam, kde mají být nejsou a jsou tam, kde jsou a být logicky nemají. Vztekám se každých pár seKUND. Nemusím už doufám vysvětlovat, proč jsem zase musel namačkat...

Vím, že ne, protože jsi chytřejší než Já. i když, lze to vůbec? Jaká je nejvyšší dosažitelná hodnota I a Qkvé?

Je to, doufám 3,14?

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: 258 Kdo lže, vlastní tiskárnu tenisak 08. 05. 2013 - 10:12
RE(2x): 258 Kdo lže, vlastní tiskárnu apv 09. 05. 2013 - 05:42