259 Žena je složitá

9. květen 2013 | 07.29 |

259       Žena je složitá

Žena je složitá bytůstka, prase aby se v ní vyznalo zase. A teď si představ, že se to prase úplně nevyzná  ani ve svém harampádí. Ani kolikrát neví, kde ho má, jeho tělo končí krkem. A do tohoto nepořádku se ještě snaží vměstnat ženu. Úplný maglajs. Celý večery Tě ta žena přesvědčuje, jak je na Tebe naštvaná, když Ty nikdy ani zdánlivě netušíš, že bys něco provedl. A když Ti velice slušně uklouzne, že už Tě to vážně sere, jak se k tobě chová a tušíš gilotinu, tak Ti napíše, že máš pravdu i recht.

Možná se Ti zdá, že každá věta přiletí odjinud a skočí zase jinam. Tak Tě chci ubezpečit, že to není sen. Mám to tak už dlouho a na Furt s velkým F. Ale zaplať někomu jinýmu, než tamtomu, ve kterého nevěřím, že mi to zatím skáče jenom takhle, protože zatím nejsem úplně přesně klasifikovaný blázen, umístěný mezi polštáře nebo do klece. I když se říká: dočkej hus s trakařema...

Sledoval jsem se v Legendě, zda si dám brambůrky k řezanému, či ne. K prvnímu buly jsem si je nedal. Dávali odvetu semifinále České pošty mezi domácí Spartou a hostující Mladou Boleslaví. Přál jsem, samozřejmě hostům, poněvadž jsem antisparťan. Jednotlivé všechny kluky sparťanské mám rád, ale Spartu od pravěku nenávidím. A navíc v sektoru hostů nádherná holka.

První zápas v Boleslavi skončil 1:1. A ve druhé minutě, do prdele, 1:0 pro Spartu. Létají tu dvě holčičky a vřískají na celý pab. Je jim 5 let, což vím jistě, protože je neznám. Jsou rozkošné. A co teprve za 30 let. Ale v tuto mou chvíli jejich za 30. Ani nespekuluj, zda by se mi líbily. Spekulovala bys zbytečně. Absolutně zbytečně. Nelíbily by se mi pouze v případě, že by se mi nelíbily. Anebo v případě, že by to nebyly ženy. Všechny ženy jsou krásné a pokud nejsou, tak to nejsou ženy. Nediv se mým momentálním sklonům k pedofilii, mám třetí řezané a pětiletky jsou opravdu rozkošné. Mám totiž schopnost, vyfasovanou již při mámuly porodu mého mě:

Vidím dopředu, jak by se tamto dalo dělat s každou zezadu. V zajetí těchto vidění ani nesleduji fotbal a ani se tomu nedivím. Témátko zamilované. Nade vše.

A pokud jsi muž s pindíkem jakékoli velikosti, jistě se mnou souhlasíš. A pokud jsi žena, můžeš klidně také souhlasit, i záporná velikost je velikost.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře