261 Napsal jsem Editě:

9. květen 2013 | 10.58 |

261       Napsal jsem Editě:

johA Edito,

nemůžeš být do mě zamilovaná, protože abys byla, tak to bys musela podle Ládi pálit za sebou mosty a Tys ještě pod žádným, pokud vím, ani sirkou neškrtla. Vím, že máš na to zapalovač, ale ani s ním si nikde, natož pod mostem neškrtala. Nebo ano?

Do teď mi neodpověděla, protože mám zase, jako vždy pravdu i recht zároveň. Ale možná je to také tak trochu způsobeno tím, že si to píši tady ve wordíkovi a ne tam ve fejsbůkáčovi. A tak to, chudák, ještě nečetla. Ale stejně mám pravdu Já a mám ji proto, protože toto vše nyní píši Já. Ale pošlu, neboj, jen co dopiji kapucína. A pak uvidíme, co napíše. Nebo počkám, až zezelená a přečte vše, co jsem jí poslal. Píši rychleji, než kdokoli čte. Píši rychleji i než čtu Já. A víš proč? Protože mám víc prstů, než očí. To mají sice skoro všichni lidé, ale ne všichni umí číst i psát zároveň.

Edito, když je muž bez podvazků, tak může s více ženami najednou třeba něco dělat. Stále jsem ve wordíkovi... A tady si můžu psát, co chci. Což mne fakt baví a baví skutečně moc, ať je den anebo třeba noc. To jen, abych si také trochu zaveršíkoval. Lépěji se Ti bude číst. Ale ne každá věta bude ve verších. To by se zase Mě, blbě psalo.

Nyní mi ale skvěle podkresluje Joan. My, co ji známe, tak nemusíme uvádět, že se příjmenuje Osborníková, nebo tak nějak. Ale miluji Ji plus mínus na seKUNDY stejně, jako Tebe. Mám to rozepsané, ale již nyní se těším, až si přečteš. Respektive na odpověď, samo litr naturalu. Nebo raději řezaného piva, které mi chutná víc. Benzín je navíc lékaři nedoporučován a hořlavý, což vím i bez nich.

Stále nemohu přijít na to, jak dosáhnout, či lépe docílit toho, aby: když jsem Já zelený, bylas i Ty. Zadarmiko, samo litry tamtěch, jak jsem již psal. Nezbývá mi, než kroutit závity mozkovými. Ale to mohu jen před automatickým vypnutím systému. Mého systému, který se vypíná automaticky, kdy se to Jemu hodí, bez předchozího upozornění. Například:

POZOR, POZOR za 5 minut dojde k automatickému vypnutí systému, ulož data.

To by mi nejlépe vyhovovalo, ale kašle na mě. A hodí se mu to, vůbec nevím k čemu. Je snad na baterky?

A já pak rozlévám kapucíny třeba po gauči, jak již víš.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 2 (1x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře