263 Pouze šest

10. květen 2013 | 07.38 |

263       Pouze šest

Příští měsíc zavádíme, po velmi pěkném vzoru Evropské unie, pouze šest dní v týdnu. Mám pro nechápající človíčky toto vysvětlení:

První je prndělí, začíná na p

Třetí  tředa, začíná na t

Čtvrtý čtvrtek, začíná na č

Pátý pátek, začíná na p

Šestá šobota, začíná na š

Sedmá snědele, začíná na s i z druhého důvodu, protože ve snědeli všechny mámy vaří to nejlepší, co umí a ve snědeli tedy jídla, všichni nejvíc sníme.

Největší blbec je úterý, do týdnu vůbec nepatří, a proto jsem ho vynechal. Mohl by se sice jmenovat důterý, protože, když blbec tak druhý, ale chci mít napříště jen šest pracovních dní, a proto důterý ne.

Potud se tedy shoduji s unií, že týden nebude mít už nikdy sedmý den. Sice jsem uvedl, že sedmá je snědele, ale ona je ve skutečnosti šestá, protože důterý zkolabovalo. Naše názory se rozcházejí v tom, že zatímco Já navrhuji pracovat FURT, unie chce, abychom, také FURT slavili NĚCO. A to není logické a šetrné ke strojům. Žádný zaplý se nesmí přece vypínat. Leda na chvíli, dokud nenatankuješ, třeba. Víš, jak by se u pump parádně kradli auta?

Pc se také nesmí vypínat, leda když jedeš na dovolovanou Lenou a nebereš ho se sebou, protože se jedeš potápět a pc nemáš vodotěsné. Žádné systémy se nesmějí vypínat PRStem a ťumpíkem. Systém se vypíná sám, když se mu chce. Už i Mě je to jasné, jak se mi, tuším, včera vypnul.

A tímto radostným zjištěním, maluji konec této omalovánky.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře