267 Viki

12. květen 2013 | 05.40 |

267       Viki

Dal jsem Jí jméno, protože si ho vybrala. A pasuje Jí, jako zadeček na kastrůlek. Je rozkošné stejně jako je i celá Ona, což jsem ani nemusel psát, protože to každý ví. Tedy každý, kdo ji spatřil na pár seKUND a mohl zároveň i slyšet. Takže zase tak každý ne, a proto dobře, že píši. I když...

Pokud to bude vědět stále více KAŽDÍKŮ, tak mi stoupne konkurence a ta prověří mé kvality, ale protože ty jsou vysokánské, tak nemusím zalézat pod peřinu. Vysokánské jsem napsal proto, aby i Ti, co netuší, co Mě dávno známo je, tak aby i Ti věděli, co si ve své přirozené skromnosti o Sobě myslím. Vlastně lépěji, co o sobě dávno vím. Jsem vysoce kvalitní člověk ve všech ohledech i pohlednicích se zvířátkama třeba a je se mnou prdel, jak stále žvaním blbiny. A nyní již i píši. A to psaní je také to sprosté slovo, které už podruhé nenapíši, ani pro blbouny. Holt, nemusí všechno vědět. Stejně by jim to bylo k prdu.

Víš, já se nechválím proto, že bych měl mít pro vychloubání nějaký zvláštní talent. Chválím se proto, aby lidé znali o Mě pravdu. Kdybych byl třeba pantofel nebo lachtan, také bych to o sobě napsal, kdybych to v danou chvíli uměl. I když o tom nyní docela seriózně pochybuji, protože to už bych nebyl Já, vysoce kvalitní, ale Já pantoflový či lachtanovitý. Lachtan ještě trochu občas něco, ale pantofel?

Kam ji kopneš, tam za chvíli neni a to již samo o sobě svědčí o přirozené debilitě.

Jednu pohlednici ale dokonalou nemám. A to tu, na které je vyobrazena paměť, ale i tak nebo právě proto, jsem rozkošný.

A psáno, zase mými velice skromňoučkými a tedy malinkými písmenkami.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře