249 Život je život

16. květen 2013 | 12.23 |

249       Život je život

Před chvílí jsem položil kytky na hrob bývalé partnerky. Ona vlastně neumřela, domlouvali jsme si nějakou nutnost ohledně našeho synka a položil jsem mob na stolek a ne kytky na hrobek. A nyní jsem právě dokončil hovor se svou současnou partnerkou a již se těším na tu budoucí.

Život je život, a tak ho žij, dokud dýcháš, protože pak už to moc dobře nejde. Teda s ním už to moc dobře nejde. Jediné, co s ním můžeš udělat, když ho už nechceš je to, že mu zakroutíš krkem, ale to je k ničemu a nejedná se pak už o život, ale o něco jiného, co je úplně opačná a nudná kategorie.

Před chvílí mne napadla fantastická myšlenka, hodná zaznamenání, ale již nevím jaká, tak nezaznamenám. Ale nesmutni, napíši podobnou. Sice jinou, ale jistě ne o moc míň fantastickou. Mám samé takové a jiné si ani nedovolí mne přepadat, protože dávnou vědí, že vše napíši. A tak si dávají bacha na Vlacha i na Hybše, nebo jak se ten druhý pacholek jmenoval...

A skákají na mne tedy samé fantastické a fabulační ideje, které mne baví. A tak z nich stavím. Písmenko po písmenku, slova, věty, povídky. A baví hodně. Tak chvíli přestanu, abych se z toho neusnul.

Stačí, už zase píši. Nedá mi to. Jako žena, která nechce. A musí přijít na řadu fígle a fíky, aby dala a ráda. Jinak mne to neba. Musí ráda, teda nemusí, ale pak raději vůbec a počkám si na "ráda". Ale dlouho čekat nebudu.

Maximálně pár minut.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře