250 Prach se nemá utírat

16. květen 2013 | 08.33 |

250       Prach se nemá utírat

Prach se nemá utírat příliš často, kvůli hadříku, který je pak právem naštvaný. Třeba ten můj, když ho každý rok na jaře vytáhnu. A stačí, jak se na mě tváří. Už zase? A to neumí mluvit, naštěstí. To bych si vyslechl. Naštvané hadříky jsou dlaždiči, do jednoho. Takže jednou za rok úplně postačí. Naštěstí už mám jarní - celoroční úklid za sebou a nadávky už nejsou moc slyšet. Sice si ještě něco mrmlá, ale celkem potichu, takže ho snadno přehluším muzikou. Na rozdíl od sousedky. To musím volume skoro nadoraz, po směru hodinových.

Ale nevadí mi to. Skvělá muzika se nemá poslouchat potichu. To je úplná blbost a kdo ji tak poslouchá, je třeba fanfulín, když je to blbost. Nyní mám Joan a volume skoro až... a je to fantazie, že mrskám do náhodných kláves a skákají mi i cédéčka, která si ani nepouštím již několik let dozadu. Nebo směrem k třesku? Jak chceš, tak  i tak. Hlavně, že chápeš.

A skáču i Já. Vlastně pouze nadskakuji, abych mohl psát pokud možno, bez hrubek a přefláknutí do vedlejších klávesniček.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře