273 Alice a Vikingové

16. květen 2013 | 08.34 |

273       Alice a Vikingové

Znám druhou ženu, a když už jsem napsal znám, tak třeba Alici. U Alice v domácnosti kromě její vlastní pobíhají ještě dvě další pulinky a jeden pindík. Tak se má. Ten starší pindík už nepobíhá, protože leží na gauči. Pulinky se jmenují Katka a Kytka, pindík Flakoun nebo Vokoun. Má to v průkazce trochu rozpité pivem. Chlastají jak Češi a ne jak tamti, ze severského státu. Třeba z Norska.

Po první třetině nad nimi vedeme 3:0. Ve druhé třetině ale nastal dokonalý obrat a Norové po jejím skončení a tedy i po celou druhou přestávku vedou 5:0. Měl jsem lepíky, jak zápas dopadne. Ale naši klucí to dokázali. Ve třetí třetině nedali Vikingům vůbec žádnou šanci a provedli ten nejnemožnější obrat, který se mi zdá skoro, abych použil také jiné slovo, nemožný. Když rozhodčí oznámili posledním pískem, že už žádný další písk nebude, tak byl konečný stav tohoto fantastického zápasu 7:0 pro naše kluky.