278 Bačkor domácí, obecný

18. květen 2013 | 06.34 |

278       Bačkor domácí, obecný

Probudilo mne otevřené okno, které řvalo opilými hlasy:

"Dělej, zavolej Jí.

Ne, nebudu Jí volat.

Dělej, zavoleeeeeeeeeeeeeeeeeeeej.

Nechci.

Tak naval mobil, zavolám Jí Jááááááá. Stejně miluje mě. A už dlouho, ty vole. Dej to sem..."

Dál už mé okno nic neslyšelo, opilé hlasy se pomalu vzdálily z jeho doslechu. Ale to mi nevadí, protože úplně stačí k napsání této povídky.

Bačkor domácí, obecný je typ mužíčka, který sedí v bačkorách u telky, bumbá pivo a papá cokoli, co se rýmuje na –elky. Pivní mu mozol i mozek. Ženuška milá a zatím ještě šťavnatá se mezitím připravuje na odpolední kávičku s kamarádkami. Bačkor netuší, že na kávičce nebudou pouze kamarádky. Bude tam samozřejmě také pár kamarádů, ale ne Jeho, Bačkora. Pár kamarádů, kamarádek tam bude.

Ženuška odchází se slovy:

"Ani tě nebudu líbat, nemá to cenu, stejně by sis toho nevšiml..."

Bačkor ani nezamručí, stále civí na hokej. A když ten skončí, tak Bačkor také. Převalí se na bok a je tuhej. Ve spánku necítí, že mu začínají růst tvarůžky. Ráno je na okamžik rád, že nemá parohy, ale jakmile ucítí tvarůžky, které jsou navíc v zrcadle i vidět, už tak spokojený není...

Musím nyní, milerád, odbočit. Jdu totiž dnes s Violou na oběd a právě jsem si na tuto fantazijní situacičku vzpomněl. Je 02:33 a Já si vzpomněl, že půjdeme někam, kde to neznám, protože mne pozvala a vybírá tedy místo i plejs papání. Jsme do sebe i od sebe zamilovaní.

Jsme totiž zamilovaní všemi možnými i nemožnými směry.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře