286 Randál v kalhotách

22. květen 2013 | 06.30 |

286      Randál v kalhotách

Napsala mi:

"Možná si již vyčerpal, co jsem Ti mohla nabídnout a nemyslím to nijak zle.

Ne, Alice, je to jinak. Já musím mačkat, co chtěj prsa, teda prsty. Prsa se mi tam vmáčkla sama. Patřím sice k horolezcům, kteří usilují o výškové tábory těsně pod vrcholky hor, ale tentokrát se fakt vmáčkla sama."

Prsa se mi vždycky nějakým způsobem kamkoli vmáčknou sama, pokud je již patrnou chvíli sám rukama nemačkám a neolizuji například jazykem. Prsa jsou prsa a jsou základem veškerého vesmíru. Nepřehnal jsem to?

Právě jsem promyslel a konstatuji, že nepřehnal. Naopak, lehce jsem podcenil jejich význam pro lidstvo, jako takové.

A co teprve pro miminka?

Když už padlo pár písmenek o vesmíru, tak mne padlo do závitů, že:

Vše se skládá ze součástek, které jsou tím pádem základem tohoto i jiného všeho. Hned se mi sem ale zase derou. Nechci už o nich psát, ale stále se derou. A pokud se prsa derou, tak se kluci perou. Je to logické a není tedy žádoucí je za tuto jejich činnost plísnit. Natož tresty. Napíši tedy jen krátce, aby mi daly pokoj. Prsa jsou součástkou ženy.

A nejen prsa. I z jiných součástek sestává se žena. Nyní nebudu celou soustavu popisovat, protože u snídaně mám rád klid v kalhotách. A nejen tam. I v celém zbytku mého ošacení mám rád klid. A zase dvě nejen, nejen u snídaně. U jakéhokoli kapucína mám rád klid. A protože kapucína piji stále, tak by se dalo napsat, že mám rád klid furt. To by ovšem nebyla pravdivá pravda, ale matoucí lež.

Randál v kalhotách mne baví strašně moc a nejen v noci, nemusím stále rýmovat...

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře