290 Hranatá auta

27. květen 2013 | 10.36 |

290       Hranatá auta

Mám raději zaoblená, než hranatá. A ženy jsou v tomto ohledu také krásnější. Zvláště určité partije jsou hezčí, jsou-li zaoblené. Nemusí být superkočka, ale jakmile má zaoblené tvary, je rozkošná. Hranaté jsou kisny. Se zaoblenými se zpočátku milujeme. U některých jsou tyto počátky delší, než u jiných a dosahují v mnoha případech i 14i dnů. U ostatních ne. Někteří se vraždí již po dvouhodinovém vztahu a někteří ještě před ním.

Jednou řekl Láďa Menšík:

"Já až slyším, co mluvim, tak teprve vim, co jsem měl na mysli."

Já to kolikrát ani nevím, i když se zaslechnu. Také se mi stalo, že jsem nemluvil, jen poslal písmenka. A proto mne ženy vraždí, i když věty, které vypouštím, jsou věty žertovné a jsou vždycky myšleny v dobrém písmenkovém smyslu. Já ani v jiném smyslu uvažovat neumím.

Když zapomeneme na to, čím vším se navzájem štveme, tak se milujeme. Kámen nastává, když zapomenout, ani při vší snaze, nemůžeme. Pak se rozcházíme. Protože všichni máme své chyby. Nejsme dokonalé superpočítače, jsme Homo. Vím, že jsem toto nemusel psát, ale už se stalo a gumovat nebudu. Nechávám písmenka volně proudit, a proto nebudu. Už by nešlo o volné proudění, které chci. Nepotřebuji nyní uspořádané myšlenky, vlastně je přímo nechci. Někoho jsem ztratil a musím se z této šlamastyky vypsat. Jestli to teda vůbec lze. V tuto chvíli si myslím, že ano aj hej. Nechci se utopit v řezaném pivu. I když...

Včera jsem se trochu topil v Legendě při fotbalu. Ale důvody k topení moc dlouho nevydržely. Obě Má mužstva prohrála a ze žalu se mi bumbat nechtělo, proto topil jen trochu. A nyní zase zkouším písmenka.

Ty se mi zdají lepší, zatím...

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře