294 Stále něco řešil

29. květen 2013 | 13.54 |

294       Stále něco řešil

Měl milého koníčka:

Jakmile se dostal do jakékoli chodby domu, přetáčel pořadí úklidové služby. Nájemníci se pak nemohli spolehnout na šipku.

Stále něco řešil. Měl totiž tu smůlu, že když se narodil, bylo mu 60 let. Když například trolejbus MHD zastavil na místě, že bylo třeba před nástupem šlápnout do louže, zvolal na adresu řidiče:

"To mám jako skákat? Jsem snad nějaká babička?"

Evidentně se žádné babičce zatím nepodobal, a tak musel řidič popojet.

Stále něco řešil. V Legendě zaslechl od vedlejšího stolu rozhovor dvou dam. Pátá povídá sedmé:

"Vykládám karty. Ale ne nějak obyčejně. Vždycky přijdu na to, kde je v manželství problém. Ten je totiž ve chlapech. Pokaždé. My ženy jsme totiž dokonalé, a tak to mám jednoduché. Kolikrát bych ani nemusela vykládat. Jak Je vidím, jsem doma. Ve chlapech je problém zakopaný a většinou není ani moc hluboko."

Když procházel kolem jejich stolu, poznamenal:

"Někdy může být tím problémem vaše dokonalost."

Stále něco řešil. Vadilo mu, že u vedlejšího stolu sedící tlustá bába má na sobě strašné triko, které ke kalhotám nedosahuje, tesilky a lodičky... A hulí. Jak fabrika. Evidentně je u stolku se synem. Stejné triko, podobné tesilové kalhoty a adidasky od firmy Botas. Také hulí. Ještě, že včas odešli.

Stále něco řešil. Před obchodem s barvami zastavila dodávka a z ní vystoupila strašidelná podnikatelka. Načinčaná, nalakovaná, nasprejovaná, navoněná a namyšlená. Příčí se mi použít slovo zadek, protože ten její byl opravdu strašidelný. Přivezla do obchodu pár pixel a dávala si naoko malý pozor, aby ji co nejbedlivěji pozoroval. Při své skromné domýšlivosti si jejího trapného počínání nemohl nevšimnout. Mazal pryč, aby byl pryč, nebyl sbalen a odvezen neznámo kam.

Stále něco řešil. Stále něco řešil. Stále něco řešil...

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře