301 Pijižer

1. červen 2013 | 13.01 |

301       Pijižer

Jednou mi někdo řekl:

"Ty to kafe žereš."

A i když Já sice piji kapucína, tak ženy, dobrou muziku, fotbal a spoustu dalších věcí vlastně také žeru. Takže měl pravdu, že pijižeru. A skoro On tedy vymyslil pro Mne nové slovo. Jsem Pijižer kapucínů s Pyjdíkem v boxerkách. Krásná definice vlastního Mého Já. Jsem spokojen.

Ale právě nyní jsem opravdu spokojen a nejen s novou přezdívkou. Hraje mi totiž Joan. A písmenka naskakují sama. Fakt, ani nemusím mlátit do klávesnice. Stačí lehce. Joan je fakt dobrá. Kdo Ji neznáš, stáhni a seznam se. Nebudeš litovat. Jsem sice odkojen jinou muzikou a spoluodkojenci nade mnou zlomili všechny hole, které doma měli, ale je-li holka dobrá a navíc hezká, nebraň se chlape. Stejně to máš marné.

Jakmile se holce zachce, dostane Tě. A bude to zdánlivě vypadat tak, že sis Ji vybral Ty. Vždy to tak zdánlivě vypadá, ale nikdy ve skutečnosti není. Dovedeš si vůbec představit, jak by to vypadalo, kdybychom si vybírali My? Blbě. Věř mi. Holky mají víc rozumu, tak to nech na Nich. Bude to tak lepší. Vlastně to již je, tak se jen nebraň a přijímej z plna hrdla. Ne, to jsem napsal špatně. Přijímej s otevřenou náručí. Také blbost. Přijímej. To je ono, nebo raději Vono. Vono je hezčí, i když nespisovné, no... Zavádím nyní pravidlo, které je třeba zapsat do učebnic:

"Nespisovná slova se stávají spisovnými, když se spisovná nehodí do povídky, kterou APV zrovna píše."

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 3 (2x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře