303 Servírové a čističky

2. červen 2013 | 09.05 |

303       Servírové a čističky

Původní název měl znít Ti, co obsluhují, ale připadal mi hloupý až přímo blbý. Setkáváme se s nimi v pabech, kde nás většinou mile obsluhují a někdy, také mile, okradou. Doufám, že jsem to nepopsal moc tvrdě, vložil jsem přece mile.

Co jim ostatně zbývá? Tradice se mají dodržovat, i kdyby na chleba nebylo, protože do hospod se chodí s prachama, které tam musejí zůstat. A musí jich tam zůstat co nejvíc, nejlépe všechny. Prachy přece musí rotovat a kolovat co nejvíc a nejrychleji. Jak by to vypadalo, kdyby byly jen v kapsách hostů a navíc hostů, odcházejících domů? No, samozřejmě blbě. Ani popisovat nebudu.

A další navíc, pít se musí. Jsme pak všichni milejší a ženský jsou větší kočky. Porodnost pak stoupá a republika vzkvétá. Pokud teda nejsme impotentní. Pak nemá co vzkvétat, ale pít se musí i tak. Třeba ze žalu anebo naopak pro radost. To je lepší, pijme pro radost a krásu žen. To je vůbec to nejlepší, co můžeme ve svém životě udělat. A tak to dělejme, dělejme často a dělejme rádi. Pijme rádi pro radost a buďme šťastní.

A také stále ožralí, což je ale stav blažený, a proto pijme s úsměvem. S úsměvem jde všechno lépe a tedy i chlastání. Není nic horšího, než pít bez úsměvů. To raději nepij.

Do pabu bez úsměvu nelez! A bez peněz, také nelez! Ani jinam!

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře