304 Suny, suny – přesuny

3. červen 2013 | 08.47 |

304       Suny, suny – přesuny

Napsal jsem Simoně:

"Pozdravuje Tě Patrik a včera mi slíbil, že dnes, v 18 hodin dorazí na Šlauch. Stvořitel všeho vesmírného a tedy i Na stojáka - Áda Formánek nedorazí, protože sudy piva, které se mu válejí na zahradě, nikdy nenarazí."

Včera jsem Ho úplně přesně nepochopil, proč je nenarazí, tak patrně bude hlavním důvodem nějaká blbost. Všichni další, o které jsem také projevil zájem, nedorazí kvůlivá velice podobným záležitostem. Ostatní nedorazí patrně proto, že jsem o Ně zájem neprojevil. Ale Patrik mi slib opakovaně několikrát potvrdil a to přesně tolikrát, kolikrát jsem se ho zeptal. Myslím si, že jsem Ho vyzval přesně hodněkrát.

Před Zahradní dům, kde se měl konat pořad Na stojáka, jsem dorazil zase brzy. Našel jsem si tedy uklidňující pab, kde jsem uklidňoval cirka do Devatenáctky a pak se vrátil. A ejhle, byli tam kluci a nakládali právě aparaturu do přesunovacího auta. Naložili i mne a přesunuli do jiného pabu, kde představení Na stojáka premiérovalo. Přesuny byly vynucené tím, že ačkoli Tonda mačkal pípové páčky úplně stejně profesionálně jako i dosud, tak včera teklo pivo zpět do sudů ve sklepě. Jak je to možné se mne neptej, nikdy jsem nebyl hospodským, nejsem jím a ani již patrně nebudu. V pabu U sudu nebo, napsáno s písmenkem navíc, U soudu teklo pivo správným směrem, a tak jsme mohli stojákovat. Když jsme vesele dostojákovali, přesunuli jsme se zpátky do Zahradního domu, kde si již pivo dalo říct, proudilo správným směrem a plnilo naše sklenice.

Ty pak plnily naše pusy a o pár seKUND později i ŽALUDkY.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře