311 Úplně nemlich

5. červen 2013 | 03.39 |

311       Úplně nemlich

Zase Mi napsala Mi:

Spinkáš zajisté, tak sladké sny. Konečně čtu a baví mě. Směju se tu a usmívám pod fousy, které samozřejmě nemám. Určitě teď spíš a máš ten svůj výraz. Jdu psát.

Odpověděl jsem Jí:

johA Eriko, nyní zase a také zajisté spinkáš Ty, tak sladké sny o Mé veličkosti. Konečně píšu a baví mě to. Směju se tu a usmívám pod fousy, které mám samozřejmě přiholeny. Určitě teď stále ještě spíš a máš také nějaký ten svůj výraz, protože nějaký má každá, tedy i Ty. Jdu také psát.

Tak potud nemlich a odtud kchomplítli dfrntly. Pro Maďarky, Číňanky a holky z Ulánbátaru překládám:

Tak potud stejně a odtud úplně jinak. Já jsem si to teda přeložil i pro Sebe, abych tomu rozuměl, až bubu později číst. Vždycky to tak bubu nebo dudu dělat, pokud to nedudu dělat jinak, což je pravděpodobnější. U Mě je s velikou pravděpodobností, pravděpodobnější, že dudu. Ale nemyslím na dudy. Dudu jako bubu, tak jsem to myslel a tak to tedy chápej. Vždy to chápej tak, jak to Já myslím jak. Nebo, jak to Já myslím tak. Bude to pro Tebe hodně důležité, protože pro Mě je to, již nyní, ještě důležitější. Doufám, že chápeš.

Včera jsem si zajel úplnou náhodou zase do Legendy doplnit kalorie, které jsem poztrácel po necelých 20i kilometrech ujetých na kole Teplicemi. Hledat jsem je nechtěl, protože už jsem si nepamatoval, kudy jsem jezdil a navíc jsou tak malé, že jsem je ještě nikdy neviděl. A doplňování je doplňování.

Na jedničce v kolečku byla Šajná nebo Šajní Tvejn pěkně vohozená. Ale ne louží od nezodpovědného taxikáře, nýbrž kloboukem se síťkou přes oči, bílou košilkou rozepatou a takovým něčím, z čehož se Jí nahoře draly ňadra a dole asi patnácticentimetrová stehna, než se zase cpaly do blek koziček, kde i je úmyslně, poněvadž ještě dopíši, že kozičky byly opatřeny asi dvoumetrovými šteklemi. Postupně se Šajní, během songu zbavovala tu toho, tu tamtoho, až jsem pomalu začal doufat. Ale furt na sobě, rafinovaně, holka nezbedná, něco měla. No, a když už to již vypadalo velice nadějně, tak začal zpívat nějakej hnusnej chlap, jehož jméno jsem si schválně nezapamatoval.

Tady vidíš, že do Legendy chodit musím. Na pátek jsem zamluvil stůl i pro Pepína, protože jsme úplně umytou náhodou zase předběžně domluveni, že půjdeme.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře