320 Intfjů

7. červen 2013 | 08.28 |

320       Intfjů

Protože každý večer vyjuuuuuuu, napíši Ti Intfjů. Potkal jsem Svatavu a slovo dalo věty, a tak jsme se později sešli v Legendě na skleničce něčeho a na řezaném pivu. Řezané jsem pil Já a něco pila Svatava. Zeptala se Mne hned na začátku, jestli by se mnou mohla udělat rozhovor a jestli mi teda nebude vadit Její zapnutý fonový Dikta na stole. Já jsem tam již měl ten svůj, zapnutý ještě před vytažením z kapsy a Její zapnutý mi kupodivu nevadil. Mám totiž raději rozepaté knoflíčky, než ty zapnuté.

Vždy je holka lepší, mít pár knoflíčků rozepatých. Ztrácíme pak méně času, než potřebujeme k atletice. Také k přípravě třeba skoku do něčeho nebo někam je třeba čas. Takže ho nechceme a ani vlastně nemůžeme vyplýtvat při jakémkoli rozepínání čehokoli. Doporučuji tedy pár rozepatých anebo zipy. Nejlépe sucháče. Ty jdou rychle a jsou teoreticky, dle výrobců, nezničitelné. Prakticky, dle nás uživatelů, je sice zničitelné všechno, ale sucháče jsou iki.

Svatava přerušila můj proudící tok otázkou, jak Mne má oslovovat? Protože se známe již z pravěku a ví tedy o mém občankáčovém jméně, dal jsem Jí volnou ruku, vlastně volnou pusu, vlastně volná písmenka. Dal jsem Jí volné cokoliv a jsem zvědav. Doufám jen, že nebudu paf, nebo páv? To bych nechtěl, protože ač bych měl 4 až 5 samic a viditelně bych si z toho nic nedělal, nevím, jak bych Je stíhal.

Navzdory všem morálním zákonům by Ti navíc mohlo připadat, že jsem na to ještě náležitě hrdý.

Také si nedokáži představit, co bych dělal s nadocasníma pérama a jak bych je využíval při dvoření. Nádherný vějíř bych, ale určitě a natož náležitě před žádnou nenatřásal a nesnažil se ani samičku zaujmout, natož Tebe.

A navíc Své námluvy, které bych mohl začít již od dubna, bych musel doprovázet hlasitým křikem. Zaprvé nevím, proč bych musel čekat až do dubna a pak teprve řvát, když je červen a Já chci roztahovat péra již dnes. A nejen nadocasová. Chci roztahovat všechna péra, které mám. Přesněji chci roztahovat pouze jedno péro.

Raději jsem se byl podívat, jestli nejsem žena a nejsem, takže mám co roztahovat.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře