32 Když sameček krade samičce pravítka

2. květen 2013 | 15.56 |

32        Když sameček krade samičce pravítka

Nejvíce záleží na tom, o jaký druh samečka se jedná. A druh samičky je také podstatný. Pokud jsou stejného druhu, je to v pořádku, ale jsou-li druhy rozdílné, je situace zásadně odlišná. Nyní se budu věnovat věku obou tvorů. Jsou-li tvorečkové mladí, je to také jiné, než když starý sameček krade staré pravítko staré samičce, to je Ti jasné, viď. Budu se nyní věnovat tvorečkům mladým, protože u těch starých si to mé věnování jim ještě rozmyslím, ale nyní si uvědomuji, že se jim věnovat budu určitě, takže je rozmyšleno.

Ale zpátky k mladým, nebudu se v tom nijak pitvat, ani nemám skalpel a rovnou napíši, že pokud nějaký sameček opakovaně krade jedné a tatéž nebo tutéž nebo totéž (já už nyní fakt nevím, jak to správně napsat, protože PRSty mi lítaj po klávesnici a já je fakt nestíhám, teď jsem si vzpomněl, jak to napsat: jedné a téže samé samičce samotné (chtěl jsem aby 3 slova po sobě jdoucí začínala tytéžma třemami písmenamenami) pravítko a nic jiného jí nikdy neukradne, tak to má jediné možné vysvětlení – pokud tedy dotyčná samička dokupuje stále nová a nová pravítka – tak a nyní už se to dovíš: za prvé sameček ta pravítka papá a za druhé mu strašně chutnaj. Pokud se jedná o tvorečky staré a tudíž pravítka jsou nakoupená dávno a tedy také stará, tak to znamená, že starý tvoreček, budeme ho nazývat správným pojmenováním dědeček dotyčnou babičku miluje, a protože má sklerózu, tak to dělá mnohem častěji a navíc kolikrát i úplně jiným babičkám, než té, kterou miluje. A ještě je tu další možnost, že se jedná o živočišnou říši, ale o té se mi psát nechce, protože tam je těch možností v závislosti na počtu živočichů žijících na této planetě obrovitánské množství a já nechci být považován za zoologa – není mi toto povolání nijak nesympatické, ale já prostěhrachovou kaši moc nejím.

A navíc musím psát o tolika jiných záležitostech, že mi můj pouze jediný zbytek života s vysokou pravděpodobností stačit nebude.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře