325 Mezi futrama

8. červen 2013 | 07.36 |

325       Mezi futrama

           

Když se Tvoje žena trošku zamyslí, uvědomí si, že Jí vadí vše, co Jí ovlivňuje nepřirozeným způsobem. A myslí tím ve životě i ve psaní. Ve psaní se tedy ovlivňovat nedá, protože je samotvar, svůj vlastní, nerad tvarovaný do jiných směrů a tvarů.

Přeje si, kdyby tak šlo, abys trošku dostál tomu, cos chtěl, když chtěla ukončit Váš vztah. Dle Ní, vše funguje, dokud drží přitaženou uzdu. Jakmile dá průchod emocím, tak se dle dopravních značek a semaforů domnívá, že jste tam, kde jste byli. Vůbec se nedohaduje, je v pohodě a ani se nezlobí. Spíš Jí to trápí.

Jenže láska bez průchodu nemocí ztrácí krásu. Láska bez průchodu nebo vlastně bez průvodu musí něco ztratit. Vždycky se v průvodu něco ztratí. Hlavně děti se tam ztrácejí a pak si je taťkové musejí půjčovat na víkendy. Někteří by dokonce chtěli střídavou, ale z toho pak mají děti hokej, bejsbol nebo nějakej úplně jinej sport, kterej ani neznám. Střídat můžeš ponožky, ale ne hnízdečka dětí. A od vajec až po jeden metr do výšky se o pštrosíky také stará mamina, protože je hezčí než taťul. Já to sice nejsem schopný posoudit, protože Jí do výstřihu nevidím a tím pádem ani nerozeznám, který je mamina, a která taťul. Ale když už jsem to napsal, tak tomu, samozřejmě věřím. Věř tomu také.

Vůbec věř všemu, co Já napíši, protože Já píši pouze pravdu. Pokud nelžu, samozřejmě. To potom píši nepravdu a někdy dokonce lež. Ale když píši lež, tak mám na mysli, aby sis pohodlně lehla, protože v pohodlném lehu se Mi Tě lépe pomiluje než mezi futrama.

Mezi futrama například vůbec nevím, kam mám odhazovat Tvé hadříky a Mé hadry.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře