326 Já a APV

8. červen 2013 | 08.14 |

326       Já a APV

Mám spoustu námětů nafonovaných v Dikta... Ale nestíhám je napsat. Potřeboval bych rozmnožit. Ale samý APVéčka. Navíc se Mi občas přitelefonuje tátula na kafe. Jako například včera Mi to najel autem, přímo do mobilu.

Já a APV. Musel jsem mrsknout tečku. Vždy, když budu psát v obojetném rodu, tak to myslím tím způsobem, jak to myslím tak. A to, že myslím Mě i APVéčáka dohromady. Protože My jsme zároveň jeden, ikdyž jsme dva. Nebo zase apaknaopak jsme dva, ikdyž jeden. Prostě, když APV potřebuje někam jít, tak jdu místo něho Já. A apaknaopak. A tak futra pořád dokola. Když chci něco Já, dělá to On. Ale někdy děláme sice také něca, ale každý jiná. To pak už v tom máme ale takový bordel, že jsem to nemohl napsat slušně. Já jsem z toho na nervy, ale Jemu je to fuk. Nic si z ničeho nedělá. Má v tom sice pravdu i recht, protože z ničeho ani barák nepostavíš, ale Já jsem pak na ty nervy.

Tak to bude na dlouho. Myslím tím na roky, protože měsíce jsou kratší. Možná s tím ale provedu krátký proces, protože si uvědomím, že musím psát spoustu dalších klasů. A těch je méně, než hus. A tak opravdu nechápu, proč a jako čeho vůbec, bych měl dočkávat.

A jo, myslí se Mi, že spěju ke krátkému procesu. Budu chvíli čučet a uvidím. Budu chvíli čučet na tři wéčka a uvidím. To bude lepší. Jdu na Ně.

Již jsem se vrátil a prodlužovat proces se mi stále nechce. Hlavu je třeba setnout co nejdřív. Nejlépe dokud je na krku, protože pak bys Ji musel hledat. A to jde blbě. Mám s tím každodenní, nesčíslněkrát okapované zkušenosti, které Ti tímto předávám. Každý den se mi hlava kutálí někde jinde, než se kutálela v den předchozí. Já mám potom docela velký problém, abych ji setnul do postele. A tak se s Ní nemazlím a setnu Ji hned, jak začne mít roupy.

Protože vím, že Ji budu za necelé tři hoďky, zase potřebovat.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře