327 Milé žačky a milí žáci

8. červen 2013 | 09.20 |

327       Milé žačky a milí žáci

Abych nemusel psát dlouze a složitě spolumiléžačky a spolumilížáci, tak píši milé žačky a milí žáci, kteří jsme chodili do spolugymnaziálního Gymplu. Vidíš, je to jednodušší a spolumilejší. Protože se chceme sejít v co největším součtu dvou čísel H + K, kde H jsou holky a K Ti druzí, tak vám nyní tady napíši toto:

Všichni, kteří jste potkali některouněkoho, ale ne jen tak některouněkoho, ale tutoho z naší 1. až 4.é A, kam jsme všichni občas zašli v letech 1979-83 a mluvili jste spolu z pus do uší o tom, co vypukne 15. 6. 2013 od 16i hodin na Luně, tak tam přijďte opravdu všichni. Zamluvil jsem 34 židliček, protože nás bylo 27 samiček a 34-27 těch druhých do páru. A i když těch druhých je třeba se co nejdříve zbavit, tak občas se tak děje až po výrobě. Mám na mysli tu nejkrásnější výrobu, jakou si nyní představuji skoro každý večer, když právě nevyrábím. Ale abys Mi rozuměla správně:

Já už mám dávno vyrobeno, ale vyrábím a druhé ale, vyrábím s cílem nevyrobit. Jistě chápeš, protože jsi žena a žena chápe víc, než člověk. I vydrží víc než Von. To je jasné a není třeba o tom pomizelovat ani nic jiného s tím dělat. Ani s pomizelováním netřeba nic dělat, protože se mi líbí.

Vždy není třeba nic dělat s tím, co se mi líbí. A Mě se toho líbí dost. Hlavně holky se mi líbí dost. A i se Mi Jich dost líbí. Protože jsou to kočky. Zatímco My ne. My se Mi nelíbíme. Ani trochu. I když se Mi líbíme někdy a to tehdy, když hrajeme dobrej fotbal, nebo dobrou muziku, nebo něco pěkného namalujeme, nebo postavíme nějakou fantastickou Něco z Něčeho, nebo napíšeme nějaký klas anebo tak nějak něco dalšího, podobnýho i úplně třeba jinýho. Naprosto volná varianta všeho, co Tě napadne. Nijak neomezuji. Apaknaopak.

Omezuji všelijak a to tak, jak jsem popsal výše.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře