333 Otázka o souvislostech

10. červen 2013 | 07.29 |

333       Otázka o souvislostech

Otázka o souvislostech něčeho s něčím jiným. Tak takové otázky mne nyní tápí. Schválně jsem napsal, že tápí a vynechal tedy malé er, aby sis nemyslela, že Mi to nějak vadí. Apaknaopak. Bavím se tím, protože baví. Vždy se bav tím, co Tě baví, ale moc nechlastej. Ochlastaná holka, je holka opilá a tím pádem ošklivá, i když má hezký kozy. Musel jsem je tak nyní nazvat, protože krásná ňadra má holka, která pije jen do polosyta.

Otázka o souvislostech něčeho s něčím jiným vždycky s něčím souvisí, a proto Mne zajímá. Zajímá Mě hlavně z toho důvodu, z jakého důvodu a s čím souvisí.  Ten je ale u každé možné souvislosti jiný, a tak nyní pouhým okem nepostřehnutelný. Možná Ti připadá, že píši o ničem, ale Já se chystám vstoupit do politiky. Tak si jen tak nanečisto zkouším napsat projev, který přednesu v nějaké parlamentární či parlamentistické komoře ČeskoČeského parlamentu před kreténama. Před kreténama, které jsme si, My blbci blbí, zvolili. A tak se mezi ně chystám, protože je úplně jedno, že jsem také debilní. Hlavně, že umím psát, pak to umím po sobě přečíst a tak se mohu již zvesela těšit na prachy.

Protože o prachy jde především. A dnes již také o becherovku. O tu jde hlavně. O becherovku jde totiž přímou volbou. O vše jde nyní přímou volbou. A pokud ne, tak Já navrhnu jako první, co navrhnu, aby šlo. A Já toho budu navrhovat opravdu hodně. Vše, co napíši, to také navrhnu. A bude toho hafo, nebo i Haf a Gaf. Jako Čuk a Gek. I když, tyhle dva jsem uvádět neměl, protože se s nimi moc neznám. Ani s jedním z nich. Jen se mi hodili do supermárketů, abych nebyl sprostý a nepsal do krámů.

Ale zpátky k politice. Až tam budu Já, tak se budeme mít v České republice dobře. Teda Já se budu mít dobře, protože Já budu mít ty prachy. Víš, co? Pojď tam taky, budeš je také mít a také se tedy budeš mít. Nebo víš Ty, co?

Jako druhé navrhnu, aby všichni lidé, kteří se pohybují po Česku, vstoupili rovnou do parlamentu a budeme se mít všichni a ani nemusím napsat, jak.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře