337 Pátá stoupací kombinace

12. červen 2013 | 06.11 |

337       Pátá stoupací kombinace

Systém Mě dnes nahodil ve 4:56, což je od půlky noci poslední možná a zároveň pátá stoupací kombinace. První je 0:12, druhá 1:23, třetí 2:34, čtvrtá 3:45 a pátá je ta, kterou už znáš, a tak Ji nebudu psát, abych se zbytečně neunavoval.

Vždy Mne systém nahazuje v zajímavé minuty, například:

1:11, 2:22, 3:33, 4:44, 5:55.

Jak jsem nyní všechny Jeho možnosti vypsal, zjistil jsem, že jich, chudák zas tak moc nemá a letmým pohledem se Mi zdá, že jich má přesně jako Já prstů na rukách. I prstů na nohách mám přesně tolik. Takže si je nevybral náhodou. Žádný Systém se nespoléhá na náhodná čísla a kor Ten Můj.

Doufám, že Mi věříš, holka. Píši Ti fakt pravdu. Nechci být ještě zajímavější, než jsem. Už tak si ve své skromné soběchlebnosti myslím, že jsem interesantní prase jako třeba nějaké jiné domácí zvíře. Já si to dokonce o sobě pouze nemyslím. Já to o sobě vím, protože se znám a v tomto ohledu se o sebe i velice zajímám. Jak sis už jistě nemálokrát všimla. A nepíši Ti to proto, abys Mě ještě víc milovala. Jde to vůbec?

Jdu si ukapucínovat prvního Vařína, takže chvíli také nečti.

Stačí, už zase můžeš, protože píši. Ale nyní střídavě, protože zároveň snídám. Což je také zajímavé, a proto to píši. Blbosti Mě nezajímají, protože nejsou tak interesantní. Proto o nich nepíši nikdy. Nezbývá mi na Ně čas ani klas pšenice třeba. Znám i ostatní žita, ale pšenice je pšenice a není třeba oves. Ječmen už vůbec není, protože nezačíná na stejné písmenko.

Ty, nyní Mne napadlo, baví Tě tento pšeničný klas ještě i tady? Neměl jsem ho v nejlepším ukončit jako třeba soulož? Co na to říkáš se ovšem nedozvím nyní, a tak budu ještě pokračovat, dokud mi neodběhnou písmenka někam jinam. Jakmile odběhnou, zakončím tečkou, protože Mi nic jiného nezbude. Honit někde písmenka a natož jinde, se Mi nechce. Tak to dělat nebudu, protože mám spoustu činností, kterých se Mi chce.

A to byla ta tečka, takže tuto větu už nečti.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře