345 Začínáme být ještě srandovnější

13. červen 2013 | 17.04 |

345       Začínáme být ještě srandovnější

Hledá se Nečas. Nikdo nechce říci, kde je a v jakém stavu a Já jen doufám, že je také ožralej po vzoru Miloše a nebo mrtvej.

Politici, novináři i veřejnost netrpělivě čekají na komentář premiéra Petra Nepočasí či Nedoby k rozsáhlému zatýkání politiků a vysokých státních úředníků. Premiér zatím veřejně nevystoupil. Spekulace, že leží v nemocnici, se naštěstí, bohužel nepotvrdily.

"Pan premiér normálně pracuje, nechápu, kdo tyhle spekulace šíří," řekl Jeho spolupracovník Jiří Tuzemský Rum.

Nechtěl jen specifikovat, zda Nepočasí či Nedoba pracuje z Úřadu vlády, nebo odjinud. Marná je také zatím snaha získat jakékoli premiérovo vyjádření.

"Vím, kde je, ale nebudu se k tomu vyjadřovat,"

odvětila vicepremiérka Karolína Pík. Na otázku, zda je zdravotně v pořádku, dodala:

"Doufám, že ano. Tam, kde je, je úplná tma, takže jsem to nemohla poznat."

První místopředseda TOP 09 a ministr financí Miroslav Koloušek reagoval na dotaz slovy, že i kdyby s premiérem mluvil, byl by to soukromý rozhovor, o jehož obsahu by novináře určitě neinformoval. Chytrej kluk. Co kdyby tak reagovali na případné dotazy novinářů všichni. Kdyby napříště kdokoli z politiků mluvil s kýmkoli, tak že půjde vždy o soukromé hovory, o jejichž obsahu nebudou určitě informovat? To by šlo, ne?

Jedním z lidí, kteří byli ve spojení s premiérem, je šéfka Sněmovny a místopředsedkyně ODS Miroslava Německá:

"Na základě telefonického rozhovoru s předsedou vlády Petrem Nepočasí či Nedobou jsem informovala, že jednání Poslanecké sněmovny bude pokračovat v pátek 14. června 2013 od devíti hodin, pokud ho najdeme"

uvedla v tiskovém prohlášení.

Očekávání politiků, že Petr Nepočasí či Nedoba vystoupí ve Sněmovně, se tedy přinejmenším o den odkládá. Ani Úřad vlády zatím neavizoval jeho jakékoliv veřejné vystoupení. Mluvčí vlády pouze dementoval, že je premiér hospitalizovaný. Příliš informací o tom, co se děje v jeho úřednickém sídle, ale mluvčí nemá. Nebyl schopen ani potvrdit zatýkání v budově úřadu. Prostě ví prt i všichni ostatní vědí to samé, protože nikdo nemá žádné, natož relevantní informace.

A pak mají chudinky a chudáci kloudně vládnout, když nemají v dnešní době žádné zatracené informace.

Tak nakonec Fanfulín Nedoba vystoupil a mimo jiné řekl národu:

"Celý den jsem usilovně pracoval a sháněl informace a mohu Vám tedy zodpovědně říct, že nemám žádné informace."

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře