351 Nesahej na Mě

15. červen 2013 | 04.48 |

351       Nesahej na Mě

"Né, nech toho, jdi vode Mě, jdi vode Mě, Ty to fakt nechápeš. Jdi vode Mě a už na Mě nešahej.

Dyť Ti Moje ruce nikdy nevadily?

To si pouze myslíš, prostě Mi vaděj, a tak jdi vode Mě a přestaň na Mě šahat!"

Přitom je chlap umísťuje na úplně shodná místa jako předtím. Jenže už neumísťuje ruce, ale pracky. Odporné a neumyté pracky, které dosud mohly vše, ale teď už nesmějí nic. Je to pokaždé podle stejného scénáře:

Prvních 14 dnů vztahu ruce nevaděj. Apaknaopak, jsou vítány ve všech možných zákoutích a na všech hrbolcích. Hrbolky jsem napsal blbě a mám samozřejmě na mysli kozy. Ale pak už na Ní přestaň šahat nebo zavolá policii a ta se s Tebou nebude babrat. Rychlej mazec. Dostaneš pár obuchem a dáš-li si ruce před Sebe, máš na krku útok na veřejného činitele a ocitneš se tam, kam nyní už stejně patříš. A nemám nyní na mysli korekci, ale zadek.

Tak už na Ní nešahej a nešahej na Ní už nikdy. Stejně Ti nedá. Apaknaopak, Ty Jí budeš dávat. Ale prachy, podle soudní výměry. Takže tolik nechlastej a ukládej si bokem, budeš je potřebovat, jinak Tě zavřou. To je krásný konec milování, co?

Ale nebreč, nejsi poslední ani třetí. Jsou Nás miliony, co už také nesmíme šahat. Ale nesmíme na dotyčnou a tím pádem můžeme na Jinou.

Takže zapomeň na Její místečka, co nejrychleji se odmiluj a rozhlédni se kolem sebe.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře