352 Co říkala panímáma

16. červen 2013 | 06.59 |

352       Co říkala panímáma

Zeptal jsem se Zdenky:

"Co říkala panímáma?

Že když chlap chce a potřebuje, tak vypni sporáky, běž vod tý žehličky, nastrč mu prdel, vydrž To těch pět minut a pak pokračuj v akci.

A to je to, co utužuje manželství a né, že Tě bolí hlava."

Již z úvodu této povídky vidíš, že byl náš sraz po třiceti letech od maturity opravdu vydařený. Výborně jsme se bavili a můžeš jen litovat, že jsi chyběla a Ty chyběl. Musím, opravdu musím sem napsat, jak to bylo skvělé se Zuzanou. Yndrís dodal, že také dvakrát musím jasně na konci napsat, jak Zuzana požadovala po Zdence omluvu. Musím to napsat, protože Yndrís na tom trvá, jinak to požene třeba až k nejvyššímu soudu. Tak ou i kej, když musím dvakrát tak musím jednou:

Kunda chtěla po Píče, která kouří, omluvu.

Protože kouření je zločin proti lidskosti. Původně jsem chtěl tento pravdivý fakt, napsat zasraně slušnou češtinou, ale nešlo Mi to, protože by to nebylo hodno nás, bývalých vynikajících maturantů, jak dodala mimo záběry kamer Zdenka. Respektive nebylo by to hodno Mě, bývalého vynikajícího maturanta, jak dodávám Já a také mimo jakékoli záběry.

Ještě musím nějak chytře vymyslit a inteligentně napsat klas tak, aby se poznala Iva Häslerová, která se stále jmenuje Iva. A chce se poznat tak, jak jsme Jí Já a APV viděli, ale né jak jsme Jí viděli jako ženu. Chce se poznat tak, jak jsme jí všichni viděli do výstřihu. V tom případě zase dvakrát musím napsat, že Já jsem Jí tam viděl opravdu pěkně. Obzvlášť, když se jemně předklonila. A protože Jí výstřih jasně zářil a blikal, tak píši všem nezadaným chlapům, že Iva se ještě stále jmenuje Iva. Ivo Häslerová, poznala ses?

Přemýšlím nyní, co ještě musím dvakrát, ale bude to zřejmě trvat dlouho, když musím přemýšlet dvakrát. A opravdu musím, jak řekl Yndrís. Sice nevím, jak se přemýšlí a navíc nevím, jak se přemýšlí dvakrát, ale když musím, tak nemohu dělat nic jiného. Ani jednou dělat. I se ženou se musí a opravdu musí souložit alespoň dvakrát.

Nebo myslíš Jindro, zvaný Alias, přesně dvakrát?

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře