353 Diabetická sebekritika

16. červen 2013 | 09.25 |

353       Diabetická sebekritika

Uvědomuješ si vůbec, holčičko Moje milá, že Mne Svou dietní kritikou utvrzuješ v Mé soběchlebnosti, či-li v Mém pojídání chlebů jakékoli velikosti? A zvlášť chlebů teplých, které mám nejraději?

Ať již jo nebo ano, pokračuj, pokračuj, zajímáš Mě.

Protože chleba a navíc teplého je třeba. Ostatně teploušů je netřeba, ale když už jsou tu, tak se na ně nebudeme zlobit, jen proto, že spolu nemohou mít děti. Stačí, že se zlobí oni, že nemohou.

Všimni si, že se v našem státečku zlobí všichni, kteří něco nemohou a nemusí mít vysokou teplotu. I když jsou celí červení, jak řvou. Vysokou teplotou jsem v tomto případě, samozřejmě myslel chlapy, se kterými se nelíbají ženy. Anebo i líbají, ale dotýkat se jich na jistých místech nesmějí. Zkrátka jsem myslel teplouše, jinak zvaného Homouš, nebo Bohouš?

Bohouši nezlob se, ale rýmuješ se. Žádný jiný důvod v tom nehledej, pokud tedy také nejsi teplej. Tímto vyzývám všechny další chlapy, kteří nejsou teplí, aby v tom žádný jiný důvod nehledali. Ať se již jmenují Miloš, Leoš, Luboš anebo Robert. Hlavní je, že nejsou teplí a souloží tedy s kýmkoliv, jen ne s jakýmkoli mužem, jehož jméno končí jakýmkoliv posledním písmenem.

Ostaně i jména žen také končí jakýmkoliv posledním písmenem. Všechna jména nějakým končí a nějakým i začínají. A pak tam jsou ta uprostřed. A ta se mají nejlépe, protože se na obou stranách s dalšíma dotýkají a jsou to tedy také písmena teplá a také nemohou mít děti. Napsal jsem, že se mají nejlépe, protože děti zlobějí.

A to nemají písmena zapotřebí, protože písmena dávají dohromady slova a ta pak věty, odstavce, celé povídky a nakonec knihy, které pak šoupneš do knihovny.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře