354 Její nová směrnice

16. červen 2013 | 11.56 |

354       Její nová směrnice

Evropská unie zavádí novou směrnici a nařízení sebe samotné. Všechna auta, která se pomocí svých řidiček a řidičů budou chtít pohybovat po Jejích silnicích, budou jezdit vlevo, řadící páku budou mít vpravo a pedály budou zleva doprava seřazeny takto:

Plyn, brzda a spojka.

Dlouhé diskuze se vedly o tom, proč zrovna brzda má zůstat na svém původním místě, ale nakonec se zvážené dámy a pánové dohodli na tom, že někdo vždycky musí zabrzdit pokrok, tak proč by ho konec konců neměla nakonec zabrzdit brzda.

Dále si všechno zvážené, co se dalo zvážit na jakékoli, ale gigantické váze, dohodlo na tom, že řídit na silnicích EU mohou pouze Takové a Ti, kteréří mají větší množství promile v krvi anebo osoby blízké těmto. Všichni ostatní mohou také jezdit, ale někde jinde a v EU tedy rozhodně ne. Nebo pouze na kole, koloběžce, manželovi či na manželce. Ale jak sednou do auta, musejí být namazaní, jinak se s nimi Policie nebude mazat a rovnou je hodí do přistavených kontejnerů. Ty musejí být, dle předchozího nařízení EU, přistaveny zhruba po každých deseti kilometrech přesně.

EU chce těmito dvěma směrnicemi vyjít vstříc Velké Británii, která dělá cavyky.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře