359 Spánek

19. červen 2013 | 09.05 |

359       Spánek

Včera Mne Systém 2x vypnul, a ikdyž jsem nevylil Kapucína, dost Mě to čůralo. Systém si Mne občas vypíná, kdy se Mu zachce, a tak na Něj musím něco vymyslit.

Je matematickou, fyzikální, chemickou i biologickou vědou dokázáno, že muž spí míň, než žena. A Já spím ještě míň, než On. Ale nevadí mi to. Kdyby Mi to vadilo, tak by mi to nebylo jedno a dávno bych si stěžoval na nějakém ministerstvu.

Proč si žena chce po sexu povídat a muž spát?

O tom, co se děje v posteli, když se dva milují, se mluví pořád. Jak často a kde to dělají, jestli žena dosahuje orgasmu a jak pevnou a velikou má muž erekci... Pojď si ale posvítit na to, co se děje potom. Po sexu si totiž žena většinou chce povídat, ale muž spát.

Možná i ve Tvé ložnici se po skončení aktu lásky odehrává podobná scénka. Ty:

"Miláčku?"

On:

"Hmmm..."

Miluješ mě?

Mmmhmmm

Víš, jsem moc ráda, že jsme dneska nechali děti u babičky a mohli si užít krásný večer. Musíme to tak dělat častěji...

Chrrr...

Viď... Zlato? Zlato! Ach jo, zase usnul..."

Muž se po milování vždycky okamžitě překulí na bok, zabalí se do peřiny a během několika minut usne. Naopak žena je dokonale probuzená. Žena potřebuje denně v průměru o 20 minut více spánku než muž, a tak má tedy naspáno. Je to podmíněno tím, že je ženský mozek uzpůsoben pro plnění několika úkolů najednou a potřebuje tedy více odpočinku. Žena musí spát o 20 minut denně déle, protože řeší více problémů, než Muž.

Také je ovšem ženský mozek daleko menší než ten náš, a tak Mne vážně zajímá, jak to Ty holky dělají, že jsou daleko chytřejší. Zřejmě mají nějakou tajnou metodu, kterou si předávají pupečníkem již při porodu a nám ji nepředají, i kdybychom se nakrájeli na tenké plátky. Prostě nemáme šanci, když si holky již v pravěku usmyslely, že budou jednou provždy chytřejší.

A tak prostě jsou a My máme fotbal a řezané pivo, teda Já mám fotbal a řezané.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře