360 Mamut je nejlepší

19. červen 2013 | 09.07 |

360       Mamut je nejlepší

Mamut je přímo ten nejlepší, skvělej čas. Zkusím si Ho pamatovat a používat. Je to fakt asi to nejlepší debilní spojení, které z Ní vypadlo, omylem samozřejmě. Ještě, že Já jsem neomylný, bůžvík, co by ze mě vypadávalo.

A protože v dnešní době měříme čas na Mamuty a ne na hodiny a natož na dny, tak je Mamut opravdu ten největší časový sympaťák.

Když se Tě například holka zeptá:

"Kolik mamutů vydržíš?"

Je Ti hned jasné, že se jedná o mamuty v posteli. Teda od teďka Ti to je jasné a nekecej, žes to věděl. Já to ještě před chvílí také nevěděl a pochopil jsem to, ažkdyž jsem po sobě přečetl, tak se nevytahuj cizím pérem. Ažkdyž je nové slovo, proto dohromady a upozorňuji naposledy pro hnidopišské češtináře, které považuji za naprosté květináče. Příště už jakákoli nová slůvka nebudu komentovat, pokud tak náhodou neučiním, kvůlivá naprosté důležitosti sdělení.

Mamut byl nejlepší i v době ledové, tak ho přece nenechám úplně vyhynulého. Nejlepší myslím pro člověka, který ho tenkrát lovil a u ohně papal. My ho ani lovit a ani tím pádem papat z politických důvodů nemůžeme, a tak ho budeme používat alespoň jako časového sympaťáka, jak jsem již uvedl. Já teda budu určitě, protože je Mi rozhodně sympatičtější, než jakákoli blbá minuta. Také má mnohem víc vteřin, než ona, která je proti Němu prťavá, jak hrášek, třeba.

Doufám, že i Ty zapomeneš na minuty a budeš Ho používat. Zaslouží si to, prcek jeden, vyhynulej. ont-f�d y"8�Y �X sans-serif";color:#333333; mso-bidi-language:AR-SA'>Viď... Zlato? Zlato! Ach jo, zase usnul..."

Muž se po milování vždycky okamžitě překulí na bok, zabalí se do peřiny a během několika minut usne. Naopak žena je dokonale probuzená. Žena potřebuje denně v průměru o 20 minut více spánku než muž, a tak má tedy naspáno. Je to podmíněno tím, že je ženský mozek uzpůsoben pro plnění několika úkolů najednou a potřebuje tedy více odpočinku. Žena musí spát o 20 minut denně déle, protože řeší více problémů, než Muž.

Také je ovšem ženský mozek daleko menší než ten náš, a tak Mne vážně zajímá, jak to Ty holky dělají, že jsou daleko chytřejší. Zřejmě mají nějakou tajnou metodu, kterou si předávají pupečníkem již při porodu a nám ji nepředají, i kdybychom se nakrájeli na tenké plátky. Prostě nemáme šanci, když si holky již v pravěku usmyslely, že budou jednou provždy chytřejší.

A tak prostě jsou a My máme fotbal a řezané pivo, teda Já mám fotbal a řezané.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře