365 Jízda na skibobu

20. červen 2013 | 15.08 |

365       Jízda na skibobu

Viki, podívej, vím, že zítra pojedeme, ale chtělo by to, abys přijela, abychom si trochu zajezdili. Jezdilas někdy na skibobu? Rozumíš Mi, jak to myslím? Vážně Mi rozumíš? Pokud ano, dej Mi vědět, jak to myslím a pokud ano, dej Mi vědět, v kolik přijedeš na skibobu. V kolik přijedeš na čemkoliv? Přijedeš vůbec? A nevyprávěj Mi báchorky o vzácnosti.

Vzácná je ta, kterou víc jak dva mamuty nevidím, když právě vidět chci. To je nad slunce jasné každému hvězdáři. To je jasné i Mě, který znám tak Sumce, Zemi, Saturna, Měsíčka, Neptuna, Merkura, Urana, Bruna Marse, Jupitera, Venuši, Julii, Alici, Kateřinu a nesklonné Pluto.

Tak vidíš, že musíš přijet co nejdřív, jinak se zblázním. A co by to pak bylo za život s bláznem? To by Ti nemohl nikdo závidět, věř Mi. A Mě by to se Mnou také nebavilo. Už takhle Mě to moc nebaví. A bez Tebe už vůbec nebaví. Ale s Tebou by bavilo dost. Víš Ty, co všechno bychom mohli spolu ku příkladu například dělat?

Schválně jsem vynechal trochu víc místa, kdyby Mě cokoliv napadlo, protože doufám, že toho budou mraky nebo alespoň oblaka. Teď Mne ale nic nenapadá.

Jdu se mrknout na web, kde je doufám všechno, co Mě napadne.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře