367 Prasumec nevinný

21. červen 2013 | 08.16 |

367       Prasumec nevinný

Platí, doufám, stále ještě Prasumec nevinný? To znamená, že dokud Tě neviděla v pořadu "Na vlastní oči" vlastníma očima, jak souložíš s Její sestrou, tak na Tobě nikdo nemůže vymáhat ani mentolky. Navíc, kde je psáno, že se musí při každé nebáře narodit zvířátko? A zvlášť, když si dáváš včas pozor na každou sopečnou erupci. Dáváš si, doufám včas pozor na každou?

Neříkej Mi, že je Ti to fuk, to bys Mne fakt naštval. Nesmíš spoléhat na Prasumce. Ten v těchto případech neplatí a ani nechtěj, aby platil. Víš, jak by to vypadalo, kdyby platil? Blbě. Věř Mi. Každý by si kliďánko souložil s každou a nikdo by si pak nebyl jistý, čí je které dítě a na které je tedy třeba platit bonbony. Navíc by se všechny holky v zemích, kde by platil, tahaly s těhotnýma kilyma stále a tedy furt. A nebavilo by je to. Nemůžeš se Jim divit, teda neměl by ses. Tahat se s čímkoliv nejistým od kohokoliv, kamkoliv do města a zvlášť ve vedru, to je fakt vopruz.

Vono tahat se s čímkoliv nejistým, je už sám vod sebe vopruz. Ani s Prasumcem nejde o žádnou velkou zábavu, máš-li se s ním tahat, nebo se o Něm třeba jen dohadovat. Proto Ti to nesmí být fuk a dávej si tedy raději pozor opravdu na každou. Nenechávej se unést slastí, jinak budeš v pasti. Jak říkával můj dědeček, když ještě chodíval na pivo.

S Mým dědou byla sranda. Dokud se neoběsil a nešli jsme ho s tátou hledat do Jeho lesa na oblíbená místečka. Ale neboj, nenašli jsme ho. Naštěstí se oběsil na místě, které rád neměl a našli ho kluci od Policie. Mě byly asi čtyři roky, takže si to vůbec nepamatuji a tím pádem celé vymýšlím. Jak je mým dobrým zlozvykem.

Ale vrátím se ke slasti a dám si také pozor na pasti. Rád se totiž řídím tím, co jinému jámu kopám. Nekážu tedy bludy ani žádné obludy. Těch je dost v parlamentu, myslím oblud. Obludy nepatří ani do politiky, natož do parlamentu. Ale jsou tam. Některé, když tam vstupují, taktak zpočátku nevypadají, ale jak si nakoupí žrádlo... Nazývám je pak Kisna politická, sedmibradová. I prezident a jeden kandidát jsou sedmibradoví.

Ale nepočítal jsem přesně, tak se zbytečně, kvůlivá takové blbině, nehádej.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře