370 Dodo v parlamentu

21. červen 2013 | 08.19 |

370       Dodo v parlamentu

Víťa Mě včera vyzval, že by dnes šel na pivo. Zavolal jsem Mu a domluvili jsme se, že se někdy domluvíme. Jako Ti Blbouni nejapní v parlamentu. Blboun nejapný, jinak zvaný křestním jménem Alias a příjmením Dodo, nebyl blbý, ačkoli jeho mozek dosahoval velikosti dinosauřího, tudíž velikosti lískového ořechu. Ale Ti naši Dodové blbí jsou, ikdyž mají mozky možná o trošičku větší, ačkoli u jistých o tom pochybuji.

V jedné povídce jsem napsal, že se, jak pevně doufám, staneme nejsrandovnější zemí na světě. Ale to jsem se mýlil, protože Jí už dávno jsme. Díky Dodům, stopro. Jenže Dodo nikdy nepochopí, že je Dodo. To by nebyl Dodo, kdyby pochopil. A tak se zase jedná o zatočený kabanos, který nejde rozmotat a budeme muset Ty naše Dody trpět pořád a furt.

Dokud teda něco nevymyslím. A Já vymyslím určitě, protože vymýšluji neustále a baví Mě to, jak již víš. Jenže nyní jsem v tomto ohledu také Dodo. Což je druhá možnost, že totiž budeme všichni Dodo a Ti v parlamentu Nám již nebudou škodit. Teda budou, ale My to nepochopíme, protože velikost dinosauřího.

Ale nechci být Dodo, tak Mě nech vymýšlovat a neruš chvilku. Neruš alespoň jednu malinkou chvilku.

Ou i Kej, jdu na to. Ale kam? Mezi Dody se mi nechce, abych něco nechytl. Třeba nějakou infekční a nádorovitou nemoc, která napadá lidský mozek a zmenšuje ho vzápětí do velikosti dinosauří. To bych fakticky nerad, protože si myslím, že kdo mezi Dody jednou vstoupí, Dodem se stopro stane a je v pytli nafurt.

Musím něco jiného vymyslit, protože Čeština Mě baví a stěhovat se nehodlám. Jenže "Musím něco jiného vymyslit," se lehko napíše, ale těžko provádí. Jdu si pro Vařína a doufám, že Mi pomůže. Už Ho mám, ale stále jsem Dodo. Takže ve Vařínovi není zakopaný pes a ani kočka tam není. Ve Vařínovi nemůže být zakopaného nic, protože by se Mi pak blbě pil a nechutnal by Mi. To je snad nad Sumce jasné a nemusel jsem ani psát, ale co bych pro Tebe, lásko neudělal?

Mě každou chvíli a tedy stále, napadají další genitální nápadky a tou nynější je tato:

Ukončíme Politiku a budeme první stát, který Ji ukončí. Ale musíme být nekompromisní. A jakmile by kdokokoli chtěl do Ní vstoupit a tím Ji znovu zahájit, vstoupíme ho rovnou do vězení. Vězení budeme muset vybudovat v podzemě, pod celou rozlohou naší Země. A všude, kde to bude jen trochu možné, tak se trochu navrtáme i k sousedním zemím a Jejich podzemím. Protože budeme potřebovat, alespoň prvních pár desetiletí, hodně paland. Později už to bude ok a iki, protože budeme držet zvlášť političky a zvlášť politiky. Nebudou se tedy množit, tím pádem vyhynou jak dinosauři a v budoucnu již žádnounikoho z nás ostatních nenapadne kamkoliv vstupovat.

A je to, mám vymyšleno a ani jsem nedopil Vařína.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře